Η Νάντια Γιαννακοπούλου ξεκαθαρίζει – “Δεν έχω τίποτα προσωπικό με τη Νίκη Κεραμέως”

12:48 - 30/05/2020

Στο Secret των Παραπολιτικών και τη δημοσιογράφο Σάσα Σταμάτη μίλησε η Νάντια Γιαννακοπούλου. Η βουλευτής του ΚΙΝ.ΑΛ αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, […] The post Η Νάντια Γιαννακοπούλου ξεκαθαρίζει – “Δεν έχω τίποτα προσωπικό με τη Νίκη Κεραμέως” appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νάντια Γιαννακοπούλου: Δεν έχω τίποτα προσωπικό με την Κεραμέως

“Mea culpa για το ύφος, αλλά θα προχωρήσω πολύ πιο δυναμικά απέναντι σε αυτό το απαράδεκτο νομοσχέδιο”, δήλωσε η βουλευτής του ΚΙΝΑΛ, Νάντια Γαννακοπούλου για τα “γαλλικά&rdquo ...

Διαβάστε το στο real.gr

Γιαννακοπούλου για τα «γαλλικά» στη Βουλή: Δεν έχω τίποτα προσωπικό με την κ. Κεραμέως

Πολιτική  “Mea culpa για το ύφος, αλλά θα προχωρήσω πολύ πιο δυναμικά απέναντι σε αυτό το απαράδεκτο νομοσχέδιο”, δήλωσε η βουλευτής του ΚΙΝΑΛ, Νάντια Γαννακοπούλου για τα “γαλλικά” που ακούστηκε να λέει στη Βουλή για τη διάταξη που περιλαμβάνεται στο πολυνομοσχέδιο του υπουργείο Παιδείας για τα Πειραματικά και συγκεκριμένα για το Μαράσλειο. “Το μικρόφωνο, λόγω της ψηφοφορίας, ήταν ανοιχτά. Εγώ μιλούσα στο κινητό μου με φιλικό μου πρόσωπο και έτσι ακούστηκε ό,τι είπα. Αυτό είναι το τεχνικό θέμα. Ομολογώ ότι βρέθηκα εκτός εαυτού από τις ρυθμίσεις που φέρνει και τον τρόπο που προωθήθηκαν από την κ. Κεραμέως. Δεν μου άρεσε ό,τι συνέβη και λυπάμαι για αυτό. Θεωρώ ότι είναι γνωστή η θεσμική λειτουργί

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Ν.Γιαννακοπούλου: «Δεν έχω τίποτα προσωπικό με την κ. Κεραμέως - Οι αιτιάσεις μου είναι βαθιά πολιτικές»

Η Βουλευτής του Κινήματος Αλλαγής (ΚΙΝΑΛ), Νάντια Γιαννακοπούλου, σχετικά με τα «γαλλικά» που ακούστηκε να αναφέρει στη Βουλή για τη διάταξη που περιλαμβάνεται στο πολυνομοσχέδιο του υπουργείο Παιδείας για τα Πειραματικά και συγκεκριμένα για το Μαράσλειο δήλωσε, «Mea culpa για το ύφος, αλλά θα προχωρήσω πολύ πιο δυναμικά απέναντι σε αυτό το απαράδεκτο νομοσχέδιο”». “Το μικρόφωνο, λόγω της ψηφοφορίας, ήταν ανοιχτά. Εγώ μιλούσα στο κινητό μου με φιλικό μου πρόσωπο και έτσι ακούστηκε ό,τι είπα. Αυτό είναι το τεχνικό θέμα. ​Ομολογώ ότι βρέθηκα εκτός εαυτού από τις ρυθμίσεις που φέρνει και τον τρόπο που προωθήθηκαν από την κ. Κεραμέως. Δεν μου άρεσε ό,τι συνέβη και λυπάμαι για αυτό. ​Θεωρώ ότι είνα

Διαβάστε το στο pronews.gr

Ν. Γιαννακοπούλου: Δεν έχω τίποτα προσωπικό με τη Νίκη Κεραμέως

Η βουλευτής του ΚΙΝ.ΑΛ Νάντια Γιαννακοπούλου, σε συνέντευξή της στο “Secret” των Παραπολιτικών, μίλησε για τη σφοδρή επίθεση που εξαπέλυσε στη Νίκη Κεραμέως στη Βουλή. Δείτε ένα μέρος της συνέντευξής της: Τι συνέβη τελικά και ήταν το μικρόφωνο στη Βουλή από το οποίο ακούσαμε… τα “γαλλικά” σας; Τα μικρόφωνα, λόγω της ψηφοφορίας, ήταν ανοιχτά. Εγώ […]

Διαβάστε το στο politik.gr

Νάντια Γιαννακοπούλου: "Δεν έχω τίποτα προσωπικό με τη Νίκη Κεραμέως"

"Mea Culpa για το ύφος , αλλά θα προχωρήσω πολύ πιο δυναμικά"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Γιώργος Τσούλης για Ελένη Μενεγάκη: «Είναι μια απόφαση που την έχει πάρει για κάποιους λόγους»

Νίκος Χρηστίδης: «Η σεξουαλική παρενόχληση με έκανε πιο επιφυλακτικό με τους ανθρώπους»

Δημήτρης Κόκοτας – Γιώργος Λιάγκας: «Τα πράγματα δεν πήγαν έτσι όπως περίμεναν»

TV Queen: Η επίσημη ανακοίνωση του ΟΡΕΝ για τη λαμπερή πρεμιέρα

Νόνη Δούνια για Παπανώτα: «Τέτοια σεξιστικά σχόλια δεν πρέπει να χωράνε στον δημόσιο λόγο»

Eurovision 2024: Η Μαρίνα Σάττι ξεσήκωσε τους Eurofans τραγουδώντας live το «Ζάρι»