Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Στηρίζει δημόσια τον Snik! Η ανάρτηση στο Instagram [video]

12:09 - 02/06/2020

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου δεν σταματά να στηρίζει τον αγαπημένο της, Snik. Δες την ανάρτηση που έκανε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram. The post Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Στηρίζει δημόσια τον Snik! Η ανάρτηση στο Instagram [video] appeared first on TLIFE.

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Στηρίζει δημόσια τον Snik-Η ανάρτηση στο Instagram (βίντεο)

H Ηλιάνα Παπαγεωργίου και ο Snik αποτελούν ένα από τα ομορφότερα ζευγάρια της εγχώριας showbiz!

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

6 trends από τα 90’s που έχουν πάλι την προσοχή μας

Βάσω Γουλιελμάκη για την κόρη της: «Μου σχολίασε ότι είμαι η πιο ταλαντούχα μαμά του κόσμου, με ανέβασε στα ουράνια»

Ιωάννα Μαλέσκου: «Δεν έχω να πω κάτι γι’ αυτά που λέει ο Δημήτρης Ουγγαρέζος, γενικώς δε με επηρεάζει τίποτα»

Ελίνα Ακριτίδου: Ο γιος της ενηλικιώθηκε – Η τρυφερή ανάρτηση για τον 18χρονο Νικόλα

Πάολα: Απαντά πρώτη φορά για τα επικριτικά σχόλια μετά τις εμφανίσεις της κόρης της στα νυχτερινά κέντρα όπου τραγουδούσε

Βασιλιάς Κάρολος: Τι είπε στο πρώτο διάγγελμα μετά την αποκάλυψη ότι η Κέιτ Μίντλετον έχει καρκίνο