Η Χάρις Αλεξίου ανακοίνωσε πως αποσύρεται από το τραγούδι

10:45 - 04/06/2020

  Μια αποκαλυπτική συνέντευξη στη ραδιοφωνική εκπομπή «Δεύτερο Πρόγραμμα» παραχώρησε η Χάρις Αλεξίου, η οποία ανακοίνωσε πως σταματάει το τραγούδι,...

Διαβάστε Περισσότερα στο govastileto.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Χάρις Αλεξίου αποχαιρετά το τραγούδι

Η Χάρις Αλεξίου σε μία συγκλονιστική εξομολόγηση ανακοίνωσε ότι αποχαιρετά το τραγούδι λόγω προβλημάτων που αντιμετωπίζει με τη φωνή της

Διαβάστε το στο tanea.gr

Χάρις Αλεξίου: Συγκλονίζει η τραγουδίστρια - Γιατί σταματά το τραγούδι

Το συγκινητικό «αντίο» της Χαρούλας Αλεξίου στο τραγούδι - Γιατί σταματά η μεγάλη ερμηνεύτρια

Διαβάστε το στο NewsBomb

Η Χάρις Αλεξίου ανακοίνωσε πως αποσύρεται από το τραγούδι: «Δε με ακούει η φωνή μου πια»

Μια συνέντευξη-έκπληξη έδωσε η Χάρις Αλεξίου στη ραδιοφωνική εκπομπή του Φώτη Απέργη στο Δεύτερο Πρόγραμμα της ΕΡΤ. Η μεγάλη ερμηνεύτρια σόκαρε τους πάντες, καθώς ανακοίνωσε πως σταματάει το τραγούδι, λόγω προβλημάτων που αντιμετωπίζει με τη φωνή της. «Έχω απομακρυνθεί από τραγούδι τελείως. Δεν μπορώ να τραγουδήσω όπως τραγουδούσα παλιά. Και δεν καταδέχομαι να συνεχίσω και να το κάνω αυτό, αν δε μπορώ να το κάνω καλά. Θα με ακούσετε σε λίγο καιρό σε ένα τραγούδι με τη Γιασμίν, ένα ντουέτο που κάναμε μαζί που έχω γράψει τους στίχους στα ελληνικά εγώ και εκείνη τη μουσική και τους στίχους στα ισπανικά. Το ηχογράφησα πέρσι το καλοκαίρι. Είναι μια μπαλάντα που μπορούσα να πω, αλλά δε με ακούει η φω

Διαβάστε το στο

Η Χάρις Αλεξίου αποσύρεται από το τραγούδι- Η εξομολόγηση για τη δύσκολη απόφαση

«Δεν μπορώ να τραγουδήσω όπως παλιά», εξομολογήθηκε η Χάρις Αλεξίου

Διαβάστε το στο lifo.gr

Η Χάρις Αλεξίου εγκαταλείπει το τραγούδι

Το τέλος μιας εποχής. Μιας σπουδαίας, μελωδικής εποχής. Η Χάρις Αλεξίου δεν θέλει να γκρεμίσει ό,τι έχτισε με τη φωνή της. Δεν θέλει να καταπατήσει την υστεροφημία της. Και πήρε μια μεγάλη, δύσκολη, σοκαριστική (για τους θαυμαστές... Συνεχίστε την ανάγνωση του άρθρου: Η Χάρις Αλεξίου εγκαταλείπει το τραγούδι

Διαβάστε το στο sinidisi.gr

Η Χάρις Αλεξίου ανακοίνωσε ότι σταματάει το τραγούδι: «Δεν πάει η φωνή μου πια…» (video)

Η μεγάλη ερμηνεύτρια, σε μια συγκλονιστική εξομολόγηση ανακοίνωσε δημόσια ότι αποφάσισε να αποσυρθεί από το τραγούδι. Διαβάστε περισσότερα pasmina.gr

Διαβάστε το στο crashonline.gr

Η Χάρις Αλεξίου ανακοίνωσε ότι εγκαταλείπει το τραγούδι

Lamianow.gr Η Χάρις Αλεξίου ανακοίνωσε ότι εγκαταλείπει το τραγούδι Η σπουδαία ερμηνεύτρια Χάρις Αλεξίου ανακοίνωσε ότι εγκαταλείπει το τραγούδι λόγω προβλημάτων που αντιμετωπίζει με τη φωνή της, όπως αποκάλυψε στην εκπομπή «Κατάλληλη Ώρα» στο Δεύτερο Πρόγραμμα. Η μεγάλη ερμηνεύτρια μίλησε στην εκπομπή με αφορμή την κυκλοφορία «Τα τραγούδια της ξενιτιάς» και εξήγησε ότι έχει πάρει την απόφαση να αποχαιρετήσει το τραγούδι εφόσον πλέον δεν μπορεί […] Η Χάρις Αλεξίου ανακοίνωσε ότι εγκαταλείπει το τραγούδι Νewsroom

Διαβάστε το στο lamianow.gr

Χάρις Αλεξίου: Η διάσημη ερμηνεύτρια εγκαταλείπει το τραγούδι

Η Χάρις Αλεξίου ανακοίνωσε πως αφήνει οριστικά το τραγούδι.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Η Χάρις Αλεξίου εγκαταλείπει το τραγούδι

Το τέλος μιας εποχής. Μιας σπουδαίας, μελωδικής εποχής. Η Χάρις Αλεξίου δεν θέλει να γκρεμίσει ό,τι έχτισε με τη φωνή της. Δεν θέλει να καταπατήσει την υστεροφημία της. Και πήρε μια μεγάλη, δύσκολη, σοκαριστική (για τους θαυμαστές της) απόφαση: να εγκαταλείψει το τραγούδι. Είναι μια από τις φωνές που συνδέθηκε με όνειρα, έρωτες, πόνο. Η ... The post Η Χάρις Αλεξίου εγκαταλείπει το τραγούδι appeared first on AgrinioNews.

Διαβάστε το στο agrinionews.gr

Η Χάρις Αλεξίου ανακοίνωσε ότι αποσύρεται απ’ το τραγούδι

Σε μια συνέντευξή της, η Χάρις Αλεξίου ανακοίνωσε αυτό που δεν περίμενε κανείς. Ότι η φωνή της έχει επιβαρυνθεί πολύ και δεν μπορεί να τραγουδάει άλλο. Μ’ αυτό τον τρόπο, ανακοίνωσε το τέλος της καριέρας της. Μιλώντας στη ραδιοφωνική εκπομπή του Φώτη Απέργη στο Δεύτερο Πρόγραμμα, η σπουδαία ερμηνεύτρια ανακοίνωσε πως σταματάει το τραγούδι, λόγω […] Το άρθρο Η Χάρις Αλεξίου ανακοίνωσε ότι αποσύρεται απ’ το τραγούδι εμφανίζεται στο iPop.

Διαβάστε το στο ipop.gr

Η Χαρούλα Αλεξίου ανακοίνωσε πως σταματάει το τραγούδι: “Δεν με ακούει πια η φωνή μου” [βίντεο]

Την ανακοίνωση πως σταματάει το τραγούδι έκανε μία από τις μεγαλύτερες φωνές της χώρας, η Χαρούλα Αλεξίου, επειδή “δεν με ακούει πια η φωνή μου”, όπως δήλωσε. Συνέντευξη στο Δεύτερο Πρόγραμμα στην εκπομπή του Φώτη Απέργη: “Η κατάλληλη ώρα” έδωσε η Χαρούλα Αλεξίου, η οποία αποκάλυψε πως σταματάει την ενασχόλησή της με το τραγούδι, σχολιάζοντας […]

Διαβάστε το στο topnews.gr

Χάρις Αλεξίου: "Έχω απομακρυνθεί από το τραγούδι τελείως" (video)

"Δεν πάει η φωνή μου πια"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Η Χαρούλα Αλεξίου εγκαταλείπει το τραγούδι!

Η αγαπημένη ερμηνεύτρια μίλησε την Τετάρτη στην εκπομπή «Κατάλληλη Ώρα» και τον Νίκο Απέργη στο Δεύτερο Πρόγραμμα. Λίγο μετά την κυκλοφορία του δίσκου της με «Τα τραγούδια της ξενιτιάς» μίλησε για την ξενιτιά και την την οικογένειά της αλλά και για το ότι αποφάσισε να σταματήσει το τραγούδι. Μεταξύ άλλων είπε: «Έχω απομακρυνθεί από τραγούδι […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ govastileto.gr

Πανσέληνος στον Σκορπιό στις 24 Απριλίου 2024 – Προβλέψεις για όλα τα ζώδια

Μαριάντα Πιερίδη – Πάνος Ιωάννου: Διασκέδασαν στο Nox – Τα τρυφερά τετ α τετ

4 τύποι μαμάδων προς αποφυγή

Ο κανόνας 3-3-3 που μπορεί να διώξει μακριά το άγχος

Ασημένια Βουλιώτη: Ποια είναι η ευαίσθητη «Δεσποινιώ» από τις Ψυχοκόρες;

Συμβουλές για να κρατάς την αρτηριακή σου πίεση σε χαμηλά επίπεδα