Παύλος Ορκόπουλος για Άγριες Μέλισσες – «Αντλώ από τον πόνο της Μάγδας Φύσσα για να στηρίξω την ερμηνεία μου»

15:06 - 21/06/2020

Στο πλατό της εκπομπής “Πρωινοί Τύποι” βρέθηκε σήμερα ο Παύλος Ορκόπουλος, ο οποίος μίλησε για τις Άγριες Μέλισσες, τις εξελίξεις […] The post Παύλος Ορκόπουλος για Άγριες Μέλισσες – «Αντλώ από τον πόνο της Μάγδας Φύσσα για να στηρίξω την ερμηνεία μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκλονίζει ο Παύλος Ορκόπουλος για τις Άγριες Μέλισσες! «Αντλώ από τον πόνο της Μάγδας Φύσσα…»

«…για να μπορέσω να στηρίξω κι εγώ την ερμηνεία μου». Στο πλατό της εκπομπής “Πρωινοί Τύποι” βρέθηκε σήμερα ο Παύλος Ορκόπουλος, ο οποίος μίλησε για ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο Συγκλονίζει ο Παύλος Ορκόπουλος για τις Άγριες Μέλισσες! «Αντλώ από τον πόνο της Μάγδας Φύσσα…» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Παύλος Ορκόπουλος για Άγριες Μέλισσες: Αντλώ από τον πόνο της Μάγδας Φύσσα για να στηρίξω την ερμηνεία μου

Στο πλατό της εκπομπής “Πρωινοί Τύποι” βρέθηκε σήμερα ο Παύλος Ορκόπουλος, ο οποίος μίλησε για τις Άγριες Μέλισσες, τις εξελίξεις με τον Κυπραίο, ενώ τόνισε πως αντλεί από τον πόνο της Μάγδας Φύσσα για να μπορέσει να στηρίξει την ερμηνεία του. «Είναι τραγικό αυτό! Επειδή έχει χάσει το γιο του, έχει ανάγκη να βγάλει κάπου τα πατρικά του αισθήματα. Ο άλλος θέλει να επενδύσει πάνω σε έναν πατέρα και δημιουργείται μια σχέση. Που να ξέραμε τι συμβαίνει… Είναι τραγικό. Ότι κι αν συμβεί, το τέλος θα είναι τραγικό που θα καταγραφεί μέσα στην ψυχούλα αυτού του ανθρώπου που κουβαλάει αυτό, το ότι έχασε το γιο του… Ο ηθοποιός πρέπει να αντλεί από γεγονότα που έχουν συμβεί. Έχουμε ένα πρόσωπο τραγικό τώρα

Διαβάστε το στο thestival.gr

Παύλος Ορκόπουλος για τις «Άγριες Μέλισσες»: «Αντλώ από τον πόνο της Μάγδας Φύσσα για την ερμηνεία μου» (Video)

ΕΛΛAΔΑ  Στο πλατό της εκπομπής “Πρωινοί Τύποι” βρέθηκε καλεσμένος το πρωί της Κυριακής ο ηθοποιός Παύλος Ορκόπουλος, ο οποίος μίλησε για τις "Άγριες Μέλισσες", ενώ τόνισε πως αντλεί από τον πόνο της Μάγδας Φύσσα για την διεκπεραίωση του ρόλου του στη σειρά   Σε ερώτηση των παρουσιαστών για την πηγή έμπνευσης που τον βοηθά να στηρίξει την ερμηνεία του, ο ηθοποιός δήλωσε πως η πηγή έμπνευσής του είναι η Μάγδα Φύσσα.   Συγκεκριμένα είπε: "Ο ηθοποιός πρέπει να αντλεί από γεγονότα που έχουν συμβεί. Έχουμε ένα πρόσωπο τραγικό πρόσωπο τώρα που θέλει δικαίωση. Υπάρχει μια μάνα που ψάχνει δικαίωση για τον γιο της και η κοινωνία της συμπαραστέκεται. Σε αυτό πάνω, και να με συγχωρεί αυτή η μάνα, αλλά αντλώ

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Παύλος Ορκόπουλος: «Αντλώ από τον πόνο της Μάγδας Φύσσα για να στηρίξω την ερμηνεία μου»

Στο πλατό της εκπομπής «Πρωινοί Τύποι» βρέθηκε σήμερα (21/6) ο Παύλος Ορκόπουλος, ο οποίος μίλησε για τις Άγριες Μέλισσες, τις εξελίξεις με τον Κυπραίο, ενώ τόνισε πως αντλεί από τον πόνο της Μάγδας Φύσσα για να μπορέσει να στηρίξει την ερμηνεία του. «Είναι τραγικό αυτό! Επειδή έχει χάσει το γιο του, έχει ανάγκη να βγάλει […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Άγριες Μέλισσες: Ορκόπουλος: Αντλώ από τον πόνο της Μάγδας Φύσσα για να στηρίξω την ερμηνεία μου

Άγριες Μέλισσες: Ο Παύλος Ορκόπουλος υποδυόμενος τον Νέστορα, που έχει χάσει το γιο του στη δραματική σειρά του ΑΝΤ1 μίλησε για την ερμηνεία του. Είναι τραγικό αυτό! Επειδή έχει χάσει το γιο του, έχει ανάγκη να βγάλει κάπου τα πατρικά του αισθήματα. Ο άλλος θέλει να επενδύσει πάνω σε έναν πατέρα και δημιουργείται μια σχέση. Που να ξέραμε τι συμβαίνει… Είναι τραγικό. Ότι κι αν συμβεί, το τέλος θα είναι τραγικό που θα καταγραφεί μέσα στην ψυχούλα αυτού του ανθρώπου που κουβαλάει αυτό, το ότι έχασε το γιο του… Ο ηθοποιός πρέπει να αντλεί από γεγονότα που έχουν συμβεί. Έχουμε ένα πρόσωπο τραγικό τώρα που θέλει δικαίωση. Υπάρχει μια μάνα που ψάχνει δικαίωση για τον γιο της και η κοινωνία της συμπαρα

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»