Δ. Διαμαντίδης: «Προληπτικός ο Β. Σπανούλης - Πότης ο Σ. Γιασκεβίτσιους»

17:32 - 21/06/2020

Συνέντευξη - εξομολόγηση έδωσε ο θρύλος του Παναθηναϊκού, Δημήτρης Διαμαντίδης, απαντώντας σε πολλές «πιπεράτες» ερωτήσεις που του έκαναν φίλαθλοι.  Σε πρώτη φάση, ο «3D» σχολίασε το «Last Dance», λέγοντας: «To θεωρώ δύσκολο. Υπάρχει διαφορά νοοτροπίας στην Αμερική και στην Ευρώπη, πώς αντιλαμβάνονται το μπάσκετ. Εμένα μου άρεσε πάρα πολύ. Μέσα στην καραντίνα μας βοήθησε να περάσουμε όμορφα. Μιλάμε για τον κορυφαίο αθλητή, τον παρακολουθούσα όταν ήμουν μικρός. Τότε έβλεπα ΝΒΑ, τώρα ελάχιστα έως καθόλου. Μου αρέσει πιο πολύ το ευρωπαϊκό μπάσκετ. Όταν ήμουν μικρός απλά μου άρεσε αυτό που έβλεπα. Τώρα που μεγάλωσα κατάλαβα ότι αυτός ο άνθρωπος είχε μεγάλη επιρροή. Μίλησαν δύο πρόεδροι των ΗΠΑ στο ν

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις