Τον Οκτώβρη το “τέλος” του Θωμά Κυπραίου στις Άγριες Μέλισσες – «Ήταν μια συμφωνία για 145 επεισόδια»

19:24 - 21/06/2020

Για την πορεία του ρόλου του στις Άγριες Μέλισσες απάντησε ο Γιάννης Στάνκογλου, σε συνέντευξη που έδωσε στο περιοδικό “Τηλεθεατής” […] The post Τον Οκτώβρη το “τέλος” του Θωμά Κυπραίου στις Άγριες Μέλισσες – «Ήταν μια συμφωνία για 145 επεισόδια» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τον Οκτώβρη το "τέλος" του Θωμά Κυπραίου στις Άγριες Μέλισσες- "Ήταν μια συμφωνία για 145 επεισόδια"

Για την πορεία του ρόλου του στις Άγριες Μέλισσες απάντησε ο Γιάννης Στάνκογλου, σε συνέντευξη που έδωσε στο περιοδικό “Τηλεθεατής” και τη Μαρία Κεφαλά. Ερμηνεύετε τον Θωμά Κυπραίο, που η σχέση του με τον Νέστορα φτάνει στην κορύφωσή της. Είναι μια πολύ δύσκολη σχέση. Ξεκίνησε με αρκετή απόσταση και σιγά σιγά εξελίχθηκε σε βάθος και αυτό χάρη στη γραφή της Μελίνας Τσαμπάνη. Είδαμε τη σχέση τους να ξεδιπλώνεται, να γίνεται σχέση πατέρα και γιου. Ο ήρωάς μου όμως έχει ένοχα μυστικά, πράγμα που ανακαλύπτει σιγά σιγά ο Νέστορας. Ο Θωμάς Κυπραίος ζει όλο τον καιρό με αυτά και από τη στιγμή που σκοτώνει και το φίλο του, οδηγούμαστε σιγά σιγά σε δύσκολες καταστάσεις, που όπως είχε πει και ο Παύλος Ορ

Διαβάστε το στο thestival.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Survivor – Τα πήρε άγρια και αποχώρησε: «Είναι ασέβεια προς το πρόσωπο μου»

MasterChef: Τον καθαίρεσαν από αρχηγό και νευριασμένος δεν θέλει ούτε τον Θεό για αντίπαλο

Δημήτρης Κόκοτας: Σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Χρήστος μαθαίνει την αλήθεια και παθαίνει κρίση

Πίτσα Παπαδοπούλου: «Δεν αγαπάω τη δουλειά, ακόμα είμαι τρομαγμένη»

My Style Rocks – Άφωνη η Κατερίνα Καραβάτου με την εμφάνιση του Λάκη Γαβαλά: «Είναι πέρα από κάθε φαντασία»