Το «μυστήριο» με τον Γιώργο Μαρίνο: «Ξέρω που βρίσκεται - Δε μπορεί κανείς να τον πλησιάσει» (βίντεο)

09:55 - 24/06/2020

Ο Γιώργος Μαρίνος, εδώ και αρκετά χρόνια, έχει αποσυρθεί από τα φώτα της δημοσιότητας με τους συνάδελφούς του και οι φίλοι του έχουν χάσει τα ίχνη του. Μάλιστα, δεν ήταν λίγες οι φορές που κάποιοι προσπάθησαν να τον προσεγγίσουν χωρίς αποτέλεσμα. Σε συνέντευξη που έδωσε ο Μεγακλής Βιντιάδης, αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, και στον Γιώργο Μαρίνο, αποκαλύπτοντας πως ο ίδιος γνωρίζει που μένει! «Τα ίχνη του Γιώργου έχουν χαθεί, παρ’ όλο που εγώ σαν ντέτεκτιβ ξέρω που βρίσκεται αλλά δεν μπορεί κανείς να τον πλησιάσει για κάποιους λόγους», εξομολογήθηκε ο Μεγακλής Βιντιάδης.

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αποκάλυψη-ανατροπή από κορυφαίο σκηνοθέτη για τον χαμένο Γιώργο Μαρίνο! «Ξέρω που μένει αλλά δεν μπορεί κανείς να τον πλησιάσει για κάποιους λόγους»…

Είναι ένα θέμα που μας έχει απασχολήσει πολλές φορές τα τελευταία χρόνια και δεν είναι άλλο από αυτή τη μυστήρια εξαφάνιση από προσώπου γης του κορυφαία Έλληνα περφόρμερ Γιώργου Μαρίνου. Πολλοί άλλοτε στενοί και αγαπημένοι του φίλοι όπως ο Σταμάτης Φασουλής, εκφράζουν κατ’ επανάληψη την αγωνία τους για την τύχη του ενώ αίσθηση έχει προκαλέσει […]

Διαβάστε το στο makeleio.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις