Ματίνα Νικολάου: Η Βάνια είναι του Νίκου Μουτσινά, δεν πάει αλλού - Πότε επιστρέφει το "Καλό Μεσημεράκι"

12:18 - 12/07/2020

Η τηλεοπτική Βάνια από το "Καλό Μεσημεράκι" μίλησε για την επιτυχία της εκπομπής αλλά και για τον φίλο και συνεργάτη της, Νίκο Μουτσινά, σε συνέντευξή της στο περιοδικό "TV Κους Κους". "Από τις 15 Σεπτεμβρίου και μετά ξεκινάμε. Ξεκινάμε πιο νωρίς από ότι συνήθως αλλά δεν έχω συγκεκριμένη ημερομηνία πρεμιέρας. Από τα τέλη Αυγούστου θα ξεκινήσουμε την προετοιμασία, θα κάνουμε τις αλλαγές μας, θέλουμε να βελτιωθούμε να δείξουμε νέα πράγματα" τόνισε η Ματίνα Νικολάου. "Δεν έχω πρόταση για άλλη εκπομπή. Η Βάνια είναι του Νίκου. Δεν πάει σε άλλη εκπομπή. Είναι δεδομένο αυτό. Έχω δεχτεί να κάνω τη Βάνια σε διάφορα events, εκπομπές αλλά δεν είναι αυτός ο δρόμος της. Όταν σταματήσει,θα σταματήσει. Δεν

Διαβάστε Περισσότερα στο thestival.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Ματίνα Νικολάου ξεκαθαρίζει πως «η Βάνια είναι του Νίκου Μουτσινά, δεν πάει σε άλλη εκπομπή»

Λίγο μετά το τέλος στο «Καλό μεσημεράκι» για τη φετινή σεζόν, η Ματίνα Νικολάου μίλησε στο Tv Κους Κους και […] The post Η Ματίνα Νικολάου ξεκαθαρίζει πως «η Βάνια είναι του Νίκου Μουτσινά, δεν πάει σε άλλη εκπομπή» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thestival.gr

Δ. Νεάπολης – Συκεών: Με 143 μονάδες ενισχύθηκε η Δημοτική Τράπεζα Αίματος

Ένα αφιέρωμα στον δημιουργό Μανώλη Ρασούλη στο Μέγαρο Μουσικής Θεσσαλονίκης

Γιατί δεν πρέπει να τον αφήνετε μόνο του τον σκύλο σας στην ακρογιαλιά

Δωρεάν εξετάσεις για την πρόληψη της οστεοπόρωσης στον Δ. Πυλαίας- Χορτιάτη

H "Μήδεια" του Μποστ έρχεται στο Θέατρο Γης

Μουσικό ταξίδι με την Γλυκερία στο Ωραιόκαστρο