Κόνυ Μεταξά: Όταν τσακωνόμαστε με τον Τάσο...

16:30 - 14/07/2020

Η Κόνυ Μεταξά και ο Τάσος Ξιαρχό, οι νικητές του Just The 2 Of Us, ήταν καλεσμένοι  σήμερα στην εκπομπή  “Καλοκαίρι not”,  και μεταξύ άλλων μίλησαν  για την εμπειρία τους στο show, για το νέο τους καλοκαιρινό τραγούδι «Μόνο πάγο» ενώ μίλησαν  για την προσωπική τους ζωή, αλλά και την δική τους φιλική σχέση. "Όταν τσακωνόμαστε ποτέ δεν κάνει ο Τάσος πίσω", αποκάλυψε μεταξύ άλλων η όμορφη Κόνυ! Δείτε το video με όλα όσα είπαν οι δυο ταλαντούχοι νικητές του "J2US"    

Διαβάστε Περισσότερα στο entertv.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ entertv.gr

Συγκλονιστική εξομολόγηση: «Γύριζα ακατάλληλες ταινίες – Ο Γέροντας Παΐσιος μου άλλαξε τη ζωή»

Αν ήμουν νέος και ήθελα να αρπάξω την ευκαιρία, μπορεί να πήγαινα και εγώ στο Bachelor όπως ο Παναγιώτης Βασιλάκος

«Έσπασε» η Πέμη Ζούνη μιλώντας για την περιπέτεια υγείας της κόρης της

Σπύρος Σταμούλης: Ο εισαγγελέας Αλέξης Γραμματικός θα αναμειχθεί και με άλλη ιστορία στο Διαφάνι

Ριφιφί στο Ψυχικό: Ποιες είναι οι τέσσερις Αθηναίες που τους διέρρηξαν τις τραπεζικές τους θυρίδες

Συγκλονίζουν οι γονείς του 2,5 ετών Γιάννη: Έφυγα από τον παιδικό σταθμό και τον άκουσα να κλαίει… Ήθελα να γυρίσω πίσω να τον πάρω, αλλά σκέφτηκα ότι θα συνηθίσει