Διευκρινίζει η Σοφία Χαρμαντά για τη σχέση της με τον Τζέραρντ Μπάτλερ (βίντεο)

00:53 - 28/08/2020

Πολλά έχουν γραφτεί για τον Τζέραρντ Μπάτλερ και τη Σοφία Χαρμαντά. Το μοντέλο που έχει ως βάση τη Νέα Υόρκη μίλησε για όσα έχουν γραφτεί. “Μου αρέσει πολύ το GNTM, μου αρέσουν τα κορίτσια, έμαθα θα είναι φέτος και αγόρια. Ανυπομονώ να το δω. Μου άρεσε πολύ η Καζαριάν, ήταν η αγαπημένη μου και μπορεί […]

Διαβάστε Περισσότερα στο irafina.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σοφία Χαρμαντά: Τι αποκάλυψε για την σχέση της με τον Τζέραρντ Μπάτλερ;

Το μοντέλο Σοφία Χαρμαντά μίλησε για τη σχέση της με τον ηθοποιό Τζέραρντ Μπάτλερ

Διαβάστε το στο in.gr

Η απάντηση της Σοφίας Χαρμαντά για την σχέση της με τον Μπάτλερ: Ο χρόνος θα δείξει

Τα δημοσιεύματα που θέλουν τον Τζέραρντ Μπάτλερ και τη Σοφία Χαρμαντά να έχουν έρθει ξανά κοντά όλο και...

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Σοφία Χαρμαντά: Μιλάει πρώτη φορά για τη σχέση της με τον Τζέραρντ Μπάτλερ! (video)

Η Σοφία Χαρμαντά μίλησε στην κάμερα για τη σχέση της με τον Τζέραρντ Μπάτλερ. Διαβάστε περισσότερα pasmina.gr

Διαβάστε το στο crashonline.gr

Τι λέει η Σοφία Χαρμαντά για τη σχέση της με τον Τζέραρντ Μπάτλερ (video)

Όσα είπε σε δηλώσεις της

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Η απάντηση της Σοφίας Χαρμαντά για την σχέση της με τον Μπάτλερ: Ο χρόνος θα δείξει

Τα δημοσιεύματα που θέλουν τον Τζέραρντ Μπάτλερ και τη Σοφία Χαρμαντά να έχουν έρθει ξανά κοντά όλο και πληθαίνουν. Η κάμερα της εκπομπής «Καλοκαίρι #not» συνάντησε το γοητευτικό μοντέλο και η συζήτηση εύλογα έφτασε και στην σχέση της με τον ηθοποιό. «Το σπίτι μου, κατά βάση, είναι στη Νέα Υόρκη. Είχα έρθει στην Ελλάδα τον Μάρτιο […]

Διαβάστε το στο larisanew.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ irafina.gr

Κλείνει το κέντρο της Αθήνας τη Μ. Τετάρτη λόγω Πρωτομαγιάς – Πορεία παρότι μεταφέρεται η αργία

Το μήνυμα που εμφανίζεται στα κινητά χιλιάδων οδηγών – Γιατί δεν πρέπει να το πατήσεις

Ποιοι θα παίρνουν εκκαθαριστικό χωρίς να κάνουν φορολογική δήλωση

Απίθανο περιστατικό: Αλιγάτορας «σταμάτησε» πτήσεις!

Αφηνιασμένα άλογα του Βασιλικού Ιππικού προκάλεσα πανικό! (βίντεο)

ΙΣΑ: Ζητά την άμεση θεσμοθέτηση της δυνατότητα ιδιωτών γιατρών να ασκούν έργο στο ΕΣΥ