«Η Αλίκη Βουγιουκλάκη με ήθελε, αλλά εγώ δεν ήθελα να έχω σχέση μαζί της»

20:42 - 09/09/2020

Στο περιοδικό “Λοιπόν” και τον Ανδρέα Θεοδώρου έδωσε συνέντευξη ο Ζάχος Χατζηφωτίου, ο οποίος μίλησε, μεταξύ άλλων, για την Τζένη […] The post «Η Αλίκη Βουγιουκλάκη με ήθελε, αλλά εγώ δεν ήθελα να έχω σχέση μαζί της» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αποκαλύψεις: «Η Αλίκη Βουγιουκλάκη με ήθελε, αλλά εγώ δεν ήθελα να έχω σχέση μαζί της» (Photo)

ΕΛΛAΔΑ  Στο περιοδικό “Λοιπόν” έδωσε συνέντευξη ο Ζάχος Χατζηφωτίου, ο οποίος μίλησε, μεταξύ άλλων, για την Τζένη Καρέζη και την Αλίκη Βουγιουκλάκη.   Έχετε παντρευτεί πέντε φορές και από τη ζωή σας έχουν περάσει πολλές σημαντικές γυναίκες, από πριγκίπισσες μέχρι την Τζένη Καρέζη.   Έχω παντρευτεί πέντε φορές. Δεν ήθελα καθόλου να παντρευτώ την Τζένη Καρέζη, γιατί δεν ήθελα να έχω σχέση με τις Ελληνίδες ηθοποιούς. Ούτε μ’ αυτήν ούτε με την άλλη (σ.σ. Αλίκη Βουγιουκλάκη). Μόλις παντρεύτηκα την Καρέζη, έλεγε «θα της τον φάω, θα της τον φάω». Γυναικείες δουλειές της συμφοράς.   Σας πολιορκούσαν και οι δύο τότε;   Η Καρέζη πηγαινοερχόταν στο Παρίσι, γιατί εγώ είχα τότε σοβαρές δουλειές εκεί. Ναι, με

Διαβάστε το στο topontiki.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Συγκλονίζει η Μαριαγάπη Ξυπόλια: «Αφαίρεσα ένα ολόκληρο κομμάτι από την πλάτη μου»

Δημήτρης Λάλος – Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Είναι ζευγάρι και στη ζωή;

Μαριάνθη Κάσδαγλη: «Μετά το Survivor έπεσα θύμα χάκερ και έχασα όλα μου τα χρήματα»

Σαν ψέμα: Πόσα ψέματα μπορεί να πει ένας πατέρας για να διαφυλάξει την ευτυχία του παιδιού του;

Διονύσης Ατζαράκης για Χάρις Αλεξίου: «Η χιουμοριστική μας συνεργασία ήταν ιδέα του γιου της»

Αντώνης Αντωνίου: «Δεν νιώθω χορτασμένος από την καριέρα μου»