Αντώνης Αλέξανδρίδης: Δηλώνει μετανιωμένος για την ατάκα περί βιασμού και θέλει να επιστρέψει στο σπίτι του Big Brother!

15:33 - 13/09/2020

Ο Αντώνης Αλεξανδρίδης, ο Κρητικός παίκτης του Big Brother, ο οποίος αποβλήθηκε από το reality του To άρθρο Αντώνης Αλέξανδρίδης: Δηλώνει μετανιωμένος για την ατάκα περί βιασμού και θέλει να επιστρέψει στο σπίτι του Big Brother! δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Big Brother-Αλεξανδρίδης: «Δεν είμαι αυτό το τέρας που λένε» – Δηλώνει μετανιωμένος και θέλει να επιστρέψει στο σπίτι

O Κρητικός παίκτης του Big Brother,  Αντώνης Αλεξανδρίδης που αποβλήθηκε από το reality του ΣΚΑΪ μετά τις χυδαίες δηλώσεις τους περί βιασμού, παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στην εφημερίδα Πρώτο Θέμα και μίλησε για την ατάκα του που προκάλεσε θύελλα αντιδράσεων. The post Big Brother-Αλεξανδρίδης: «Δεν είμαι αυτό το τέρας που λένε» – Δηλώνει μετανιωμένος και θέλει να επιστρέψει στο σπίτι appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Big Brother: Ο Αλέξανδρίδης δηλώνει μετανιωμένος για την ατάκα περί βιασμού και θέλει να επιστρέψει στο σπίτι

Ο Αντώνης Αλεξανδρίδης, ο Κρητικός παίκτης του Big Brother, ο οποίος αποβλήθηκε από το reality του ΣΚΑΪ μετά τις χυδαίες δηλώσεις τους περί βιασμού, παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στην εφημερίδα Πρώτο Θέμα και μίλησε στον δημοσιογράφο Διονύση Θανασούλα για την ατάκα του που προκάλεσε θύελλα αντιδράσεων και τον έφερε στο επίκεντρο της […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»