Γιάννης Μπέζος: «Αυτό ήταν το μεγάλο λάθος που έκανε η Αλίκη Βουγιουκλάκη»

01:00 - 22/09/2020

Καλεσμένος του Νίκου Χατζηνικολάου στο “Ενώπιος Ενωπίω” ήταν το βράδυ της Δευτέρας ο Γιάννης Μπέζος. Ο γνωστός ηθοποιός αναφέρθηκε, μεταξύ […] The post Γιάννης Μπέζος: «Αυτό ήταν το μεγάλο λάθος που έκανε η Αλίκη Βουγιουκλάκη» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Μπέζος: Αυτό ήταν το μεγάλο λάθος της Αλίκης Βουγιουκλάκη

«Δούλεψα τρεις φορές μαζί της. Δύο φορές στα ξεκινήματά μου και μία φορά σαν πρωταγωνιστής...»

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Γιάννης Μπέζος: «Αυτό ήταν το μεγάλο λάθος που έκανε η Αλίκη Βουγιουκλάκη»

Καλεσμένος του Νίκου Χατζηνικολάου στο “Ενώπιος Ενωπίω” ήταν το βράδυ της Δευτέρας ο Γιάννης Μπέζος.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Γιάννης Μπέζος: «Αυτό ήταν το μεγάλο λάθος που έκανε η Αλίκη Βουγιουκλάκη»

Καλεσμένος του Νίκου Χατζηνικολάου στο “Ενώπιος Ενωπίω” ήταν το βράδυ της Δευτέρας ο Γιάννης Μπέζος. Ο To άρθρο Γιάννης Μπέζος: «Αυτό ήταν το μεγάλο λάθος που έκανε η Αλίκη Βουγιουκλάκη» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Γιάννης Μπέζος: Το μεγάλο λάθος της Αλίκης Βουγιουκλάκη ήταν ότι πάνω στη σκηνή έκρυβε...

Τι έκρυβε πάνω στη σκηνή η Αλίκη Βουγιουκλάκη, αποκάλυψε ο Γιάννης Μπέζος, ο οποίος το χαρακτήρισε μεγάλο λάθος της.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Αυτό ήταν το μεγάλο της λάθος της Αλίκης Βουγιουκλάκη

Ο ηθοποιός Γιάννης Μπέζος μίλησε, σε τηλεοπτική εκπομπή για την πορεία του στον χώρο του θεάτρου και της τηλεόρασης αλλά και για τη συνεργασία του με την Αλίκη Βουγιουκλάκη. «Δούλεψα τρεις φορές μαζί της. Δύο φορές στα ξεκινήματά μου και μία φορά σαν πρωταγωνιστής τη χρονιά που κάναμε και τους ”Απαράδεκτους”, συγκεκριμένα. Η Αλίκη είχε πολύ ενδιαφέρον στο παρασκήνιο, πιο πολύ απ’ ό,τι είχε στο προσκήνιο. Δηλαδή, ήταν ένας πάρα πολύ ενδιαφέρων άνθρωπος, με πολύ χιούμορ, πολύ γενναιόδωρη, πολύ large. Kαι ήταν μια εξαιρετική ηθοποιός. Μπορούσε να το διακρίνει κανείς στις πρόβες. Θα πει κάποιος ”τι με ενδιαφέρουν οι πρόβες;”. Ναι, και θα έχει δίκιο. Το μεγάλο της λάθος ήταν που δεν τόλμησε να δείξε

Διαβάστε το στο spoilers

Γιάννης Μπέζος: Το μεγάλο λάθος της Αλίκης Βουγιουκλάκη ήταν…

Τη Δευτέρα 21 Σεπτεμβρίου, στις 23:30, ο Νίκος Χατζηνικολάου υποδέχτηκε στο «Ενώπιος Ενωπίω» τον Γιάννη Μπέζο.

Διαβάστε το στο entertv.gr

Γιάννης Μπέζος: Αυτό ήταν το μεγάλος λάθος της Αλίκης Βουγιουκλάκη

«Όταν χάθηκε τόσο πρόωρα, σοκαρίστηκα πολύ», αποκάλυψε ο Γιάννης Μπέζος στον Νίκο Χατζηνικολάου, αναφερόμενος στην Αλίκη Βουγιουκλάκη.Καλεσμένος του Νίκου Χατζηνικολάου στην εκπομπή «Ενώπιος Ενωπίω» του ΑΝΤ1, ήταν ο Γιάννης Μπέζος. Ο ηθοποιός αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στη σούπερ σταρ του ελληνικού κινηματογράφου, Αλίκη Βουγιουκλάκη, με την οποία είχε συνεργαστεί. Ο κ. Μπέζος δήλωσε πως η Αλίκη Βουγιουκλάκη ήταν ένας εξαιρετικός άνθρωπος και πίσω από τα φώτα. «Δούλεψα τρεις φορές μαζί της: δύο φορές στα ξεκινήματά μου και μία φορά σαν πρωταγωνιστής τη χρονιά που κάναμε και τους ‘’Απαράδεκτους’’ συγκεκριμένα», είπε και συνέχισε: «Η Αλίκη είχε πολύ ενδιαφέρον στο παρασκήνιο, πιο πολύ απ’ ότι είχε

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Γιάννης Μπέζος: Το μεγάλο λάθος της Αλίκης Βουγιουκλάκη

Βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή του Νίκου Χατζηνικολάου

Διαβάστε το στο ekriti.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»