Σαρλίζ Θέρον: «Έχω να βγω ραντεβού πέντε χρόνια - Δεν νιώθω μοναξιά»

10:47 - 22/09/2020

Η Σαρλίζ Θέρον, κατά τη διάρκεια εμφάνισής της στην εκπομπή που παρουσιάζει η συνάδελφός της Ντρου Μπάριμορ, «The Drew Barrymore Show», μεταξύ άλλων προέβη σε αποκαλύψεις σχετικά με την προσωπική της ζωή. «Έχω πάει σε μερικά ραντεβού, αλλά δεν έχω γνωρίσει κανέναν εδώ και πάνω από πέντε χρόνια» είπε η Σαρλίζ Θέρον στη Ντρου Μπάριμορ, η οποία απάντησε με ενθουσιασμό: «Και εγώ επίσης!». Η Σαρλίζ Θέρον είχε προηγουμένως μακροχρόνιες σχέσεις με τους ηθοποιούς Στιούαρτ Τάουνσεντ από το 2002 έως το 2010 και τον Σον Πεν από το 2013 έως το 2015. «Δεν νιώθω μοναξιά» εξήγησε σημειώνοντας ότι εκείνος με τον οποίο θα βγαίνει πρέπει να είναι ξεχωριστός. Παρά το γεγονός ότι είναι μόνη, η ηθοποιός είπε ότι δεν

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις