H Σαρλίζ Θερόν δεν έχει βγει ραντεβού εδώ και 5 χρόνια!

10:48 - 22/09/2020

Η Σαρλίζ Θερόν προέβη σε αποκαλύψεις για την προσωπική της ζωή. Κατά την εμφάνισή της στην εκπομπή που παρουσιάζει η συνάδελφός της Ντρου Μπάριμορ, «The Drew Barrymore Show» την Πέμπτη, η Νοτιοαφρικανή ηθοποιός αποκάλυψε ότι έχει περάσει αρκετός καιρός από τότε που βγήκε σοβαρό ραντεβού με κάποιον. «Έχω πάει σε μερικά ραντεβού, αλλά δεν έχω γνωρίσει κανέναν εδώ και πάνω από πέντε χρόνια» είπε η Σαρλίζ Θερόν στη Ντρου Μπάριμορ, η οποία απάντησε με ενθουσιασμό: «Και εγώ επίσης!». Η Σαρλίζ Θέρον είχε προηγουμένως μακροχρόνιες σχέσεις με τους ηθοποιούς Στιούαρτ Τάουνσεντ από το 2002 έως το 2010 και τον Σον Πεν από το 2013 έως το 2015. «Δεν νιώθω μοναξιά» εξήγησε σημειώνοντας ότι εκείνος με τον οποί

Διαβάστε Περισσότερα στο spoilers
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σαρλίζ Θερόν: Αποκάλυψε πόσα χρόνια έχει να βγει ραντεβού

Η Σαρλίζ Θέρον προέβη σε αποκαλύψεις για την προσωπική της ζωή

Διαβάστε το στο in.gr

Σαρλίζ Θερόν: Μόνη και... κατασταλαγμένη εδώ και 5 χρόνια!

Η Σαρλίζ Θέρον προέβη σε αποκαλύψεις για την προσωπική της ζωή. Κατά την εμφάνισή της στην εκπομπή που παρουσιάζει η συνάδελφός της Ντρου Μπάριμορ, «The Drew Barrymore Show» την Πέμπτη, η Νοτιοαφρικανή ηθοποιός αποκάλυψε ότι έχει περάσει αρκετός καιρός από τότε που βγήκε σοβαρό ραντεβού με κάποιον.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Σαρλίζ Θέρον: «Δεν έχω γνωρίσει κάποιον άντρα εδώ και πάνω από πέντε χρόνια» (vid)

Διαβάστε το στο Cnn.gr

Σαρλίζ Θερόν: «Δεν έχω γνωρίσει κανέναν άνδρα εδώ και πέντε χρόνια» (βίντεο)

Η Σαρλίζ Θερόν προχώρησε σε ιδιαίτερες αποκαλύψεις για την προσωπική της ζωή, καθώς όπως είπε δεν έχει γνωρίσει κάποιον άνδρα εδώ και πέντε χρόνια.  Η Σαρλίζ Θερόν εμφανίστηκε στην εκπομπή που παρουσιάζει η συνάδελφός της Ντρου Μπάριμορ, “The Drew Barrymore Show” και αποκάλυψε ότι έχει περάσει αρκετός καιρός από τότε που βγήκε σοβαρό ραντεβού με κάποιον. “Έχω πάει σε μερικά ραντεβού, αλλά δεν έχω γνωρίσει κανέναν εδώ και πάνω από πέντε χρόνια”, είπε η Σαρλίζ Θερόν στη Ντρου Μπάριμορ, η οποία απάντησε με ενθουσιασμό: “Και εγώ επίσης!”. Η Σαρλίζ Θερόν είχε προηγουμένως μακροχρόνιες σχέσεις με τους ηθοποιούς Στιούαρτ Τάουνσεντ από το 2002 έως το 2010 και τον Σον Πεν από το 2013 έως το 2015. “Δεν νι

Διαβάστε το στο pronews.gr

Η Σαρλίζ Θερόν αποκαλύπτει ότι δεν έχει βγει ραντεβού εδώ και πέντε χρόνια

Η Σαρλίζ Θέρον προέβη σε αποκαλύψεις για την προσωπική της ζωή.Κατά την εμφάνισή της στην εκπομπή που παρουσιάζει η συνάδελφός της Ντρου Μπάριμορ, «The Drew Barrymore Show» την Πέμπτη, η Νοτιοαφρικανή ηθοποιός αποκάλυψε ότι έχει περάσει αρκετός καιρός από [...]

Διαβάστε το στο matrix24.gr

H Σαρλίζ Θέρον αποκάλυψε πόσα χρόνια έχει να βγει ραντεβού

Η Σαρλίζ Θέρον παραδέχθηκε πως άλλαξαν οι προτεραιότητές της όταν έγινε μητέρα.Η Σαρλίζ Θέρον προέβη σε αποκαλύψεις για την προσωπική της ζωή.  Όπως αναφέρει το ΑΠΕ-ΜΠΕ, κατά την εμφάνισή της στην εκπομπή που παρουσιάζει η συνάδελφός της Ντρου Μπάριμορ, «The Drew Barrymore Show» την Πέμπτη, η Νοτιοαφρικανή ηθοποιός αποκάλυψε ότι έχει περάσει αρκετός καιρός από τότε που βγήκε σοβαρό ραντεβού με κάποιον. «Έχω πάει σε μερικά ραντεβού, αλλά δεν έχω γνωρίσει κανέναν εδώ και πάνω από πέντε χρόνια» είπε η Σαρλίζ Θέρον στη Ντρου Μπάριμορ, η οποία απάντησε με ενθουσιασμό: «Και εγώ επίσης!». Η Σαρλίζ Θέρον είχε προηγουμένως μακροχρόνιες σχέσεις με τους ηθοποιούς Στιούαρτ Τάουνσεντ από το 2002 έως το 20

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Σαρλίζ Θερόν: Αποκάλυψε πόσα χρόνια έχει να βγει ραντεβού

Η Σαρλίζ Θέρον προέβη σε αποκαλύψεις για την προσωπική της ζωή.

Διαβάστε το στο to10.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ spoilers

Εθνική Ελλάδας: Εντάχθηκαν στις προπονήσης Λαρεντζάκης-Λούντζης

WTA 1000: Ήττα και αποκλεισμός για τη Σάκκαρη

Πατέρας Αντώνιος: Δεν παραπέμπεται σε δίκη με τις έρευνες να συνεχίζονται

Αγρότες: Επιστρέφουν στα μπλόκα τους

Ν. Ανδρουλάκης: «Το Flyover είναι ακόμα ένα πείραμα»

Ντουμπάι: Νικηφόρα ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της η Σάκκαρη