Γιάννης Μπέζος: “Τα reality τα θεωρώ γελοία και άνευ νοήματος”

10:03 - 11/10/2020

Συνέντευξη στην εφημερίδα “Reallife” και τη δημοσιογράφο Κορύνα Μανταγάρη παραχώρησε ο Γιάννης Μπέζος. Ο γνωστός ηθοποιός, To άρθρο Γιάννης Μπέζος: “Τα reality τα θεωρώ γελοία και άνευ νοήματος” δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Το ξέσπασμα του Γιάννη Μπέζου για τα ριάλιτι! «Τα θεωρώ γελοία, είναι άνευ νοήματος»

Δείτε όλα όσα είπε ο Γιάννης Μπέζος σε συνέντευξή του. Στη Real και την Κορύνα Μαντάγαρη έδωσε συνέντευξη ο Γιάννης Μπέζος, ο οποίος εξέφρασε την ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο Το ξέσπασμα του Γιάννη Μπέζου για τα ριάλιτι! «Τα θεωρώ γελοία, είναι άνευ νοήματος» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Γιάννης Μπέζος: «Τα reality τα θεωρώ γελοία και άνευ νοήματος»

Ο Γιάννης Μπέζος παραχώρησε συνέντευξη σε εφημερίδα και μίλησε για όλους και για όλα...

Διαβάστε το στο Zougla

Γιάννης Μπέζος: «Τα reality τα θεωρώ γελοία και άνευ νοήματος»

Ο Γιάννης Μπέζος παραχώρησε συνέντευξη στην εφημερίδα RealLife και μίλησε για όλους και για όλα.         Ο γνωστός...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ξεσπά ο Γιάννης Μπέζος για τα reality: Τα θεωρώ γελοία και άνευ νοήματος

Ο ηθοποιός Γιάννης Μπέζος παραχώρησε συνέντευξη στην εφημερίδα “Reallife” και τη δημοσιογράφο Κορύνα Μανταγάρη και μεταξύ άλλων μίλησε για τη νέα σειρά στην οποία πρωταγωνιστεί, “Παρουσιάστε!" για τη ζημιά που έχει υποστεί το θέατρο εν μέσω κορονοϊού, και για τα reality που προβάλλονται στην ελληνική τηλεόραση. The post Ξεσπά ο Γιάννης Μπέζος για τα reality: Τα θεωρώ γελοία και άνευ νοήματος appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ξεσπά ο Γιάννης Μπέζος για τα ριάλιτι – «Τα θεωρώ γελοία, είναι άνευ νοήματος»

Στη Real και την Κορύνα Μαντάγαρη έδωσε συνέντευξη ο Γιάννης Μπέζος, ο οποίος εξέφρασε την άποψή του και για τα […] The post Ξεσπά ο Γιάννης Μπέζος για τα ριάλιτι – «Τα θεωρώ γελοία, είναι άνευ νοήματος» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Μπέζος: Τα reality τα θεωρώ γελοία και άνευ νοήματος

Ο Γιάννης Μπέζος σε συνέντευξή του στη Real Life εξέφρασε τη γνώμη του για reality και τις σειρές μυθοπλασία. -Τι γνώμη έχετε για τις νέες σειρές μυθοπλασίας και τα reality που γεμίζουν το φετινό τηλεοπτικό πρόγραμμα; Τα reality τα θεωρώ γελοία. Είναι άνευ νοήματος. Σε ό,τι αφορά τις σειρές, θα μπορούσα να σας απαντήσω αν είχα χρόνο να παρακολουθήσω. Υπάρχει μια τάση στη μυθοπλασία και αυτό είναι και καλό και κακό. Η Ιωάννα Μαλέσκου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή Dot και ξεκαθάρισε παράλληλα πως δεν κατάγεται από την Κρήτη, όπως πολλοί πιστεύουν, αλλά από την Πρέβεζα. «Δεν είμαι από την Κρήτη, όχι. Παρότι φέρω μαζί μου αυτόν τον τίτλο, ζούσα στην Κρήτη, αλλά η καταγωγή μου είναι από την Πρέβεζα

Διαβάστε το στο spoilers

Μπέζος: “Τα reality τα θεωρώ γελοία και άνευ νοήματος”

Ο ηθοποιός για ακόμα μία φορά εκφράζει δημόσια τη γνώμη του

Διαβάστε το στο ekriti.gr

Γιάννης Μπέζος: «Τα reality τα θεωρώ γελοία και άνευ νοήματος»

"Το βασιλείο του ηθοποιού είναι το θέατρο"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»