Εκτός εκπομπής η Ελιάνα Χρυσικοπούλου – Ήρθε σε επαφή με επιβεβαιωμένο κρούσμα COVID-19

10:27 - 19/10/2020

Εκτός της εκπομπής της Δανάης Μπάρκα βρίσκεται η Ελιάνα Χρυσικοπούλου. Ο λόγος; Κορονοϊός… Όπως ανέφερε η Δανάη Μπάρκα στην έναρξη […] The post Εκτός εκπομπής η Ελιάνα Χρυσικοπούλου – Ήρθε σε επαφή με επιβεβαιωμένο κρούσμα COVID-19 appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Εκτός εκπομπής η Ελιάνα Χρυσικοπούλου – Ήρθε σε επαφή με επιβεβαιωμένο κρούσμα COVID-19

Τι είπε η δημοσιογράφος που βγήκε στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» από το σπίτι της

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

H Ελιάνα Χρυσικοπούλου εκτός του «Πάμε Δανάη»: Ήρθε σε επαφή με επιβεβαιωμένο κρούσμα COVID-19

Τι είπε η δημοσιογράφος που βγήκε στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» από το σπίτι της.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

«Πάμε Δανάη;»-Κορονοϊός: Εκτός εκπομπής η Ελιάνα Χρυσικοπούλου – Ήρθε σε επαφή με επιβεβαιωμένο κρούσμα

Σύμφωνα με τη Δανάη Μπάρκα όπως είπε στην έναρξη της εκπομπής: «Η Ελιάνα Χρυσικοπούλου ήρθε σε επαφή το Σαββατοκύριακο με επιβεβαιωμένο κρούσμα κορονοϊού. Σήμερα το πρωί κάναμε όλοι τεστ COVID-19, βγήκαν τα αποτελέσματα, είμαστε αρνητικοί». The post «Πάμε Δανάη;»-Κορονοϊός: Εκτός εκπομπής η Ελιάνα Χρυσικοπούλου – Ήρθε σε επαφή με επιβεβαιωμένο κρούσμα appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Πάμε Δανάη: Εκτός εκπομπής η Ελιάνα Χρυσικοπούλου – Τι συνέβη;

Εκτός εκπομπής βρέθηκε σήμερα η Ελιάνα Χρυσικοπούλου. Στην έναρξη του “Πάμε Δανάη¨ το πρωί της Δευτέρας To άρθρο Πάμε Δανάη: Εκτός εκπομπής η Ελιάνα Χρυσικοπούλου – Τι συνέβη; δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

«Πάμε Δανάη»: Εκτός εκπομπής η Ελιάνα Χρυσικοπούλου – Ήρθε σε επαφή με επιβεβαιωμένο κρούσμα κορωνοϊού (Video)

MEDIA  Η Ελιάνα Χρυσικοπούλου θα απέχει προληπτικά από την εκπομπή της Δανάης Μπάρκα, έπειτα από επαφή της με επιβεβαιωμένο κρούσμα κορωνοϊού. Το γεγονός γνωστοποίησε η ίδια η παρουσιάστρια στην έναρξη της εκπομπής της: «Η Ελιάνα Χρυσικοπούλου ήρθε σε επαφή το Σαββατοκύριακο με επιβεβαιωμένο κρούσμα κορωνοϊού. Σήμερα το πρωί κάναμε όλοι τεστ COVID-19, βγήκαν τα αποτελέσματα, είμαστε αρνητικοί» είπε χαρακτηριστικά, ενώ λίγο αργότερα, η Ελιάνα Χρυσικοπούλου βγήκε σε ζωντανή σύνδεση από το σπίτι της, αναφέροντας: «Τι έπαθα; Να συμβεί σε εμένα αυτό το πράγμα; Ήμουν σε αυτό το σπίτι την Παρασκευή το βράδυ με τα παιδιά. Ο άντρας μου δεν ήταν και έρχεται τώρα απέξω και μας φέρνει τρόφιμα». Η δημοσιογρά

Διαβάστε το στο topontiki.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»