Η Δανάη Μπάρκα τοποθετείται για όσα είπε ο Γιώργος Καπουτζίδης

10:36 - 20/10/2020

Όσα είπε ο Γιώργος Καπουτζίδης στο Ενώπιος Ενωπίω το βράδυ της Δευτέρας, για τη στιγμή που ανακάλυψε τον σεξουαλικό του […] The post Η Δανάη Μπάρκα τοποθετείται για όσα είπε ο Γιώργος Καπουτζίδης appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Δανάη Μπάρκα για όσα είπε ο Γιώργος Καπουτζίδης: Θεωρώ αδιανόητο ότι το συζητάμε

«Δεν ξέρω από πού να αρχίσω και πού να τελειώσω» δήλωσε η Δανάη Μπάρκα.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Η Δανάη Μπάρκα για όσα είπε ο Γιώργος Καπουτζίδης: «Θεωρώ αδιανόητο ότι το συζητάμε» (vid)

Δονήσεις δημιούργησαν όσα είπε ο Γιώργος Καπουτζίδης στο Ενώπιος Ενωπίω το βράδυ της Δευτέρας, για τη στιγμή που ανακάλυψε τον σεξουαλικό του προσανατολισμό, και ατα οποία αποτέλεσαν σήμερα αντικείμενο σχολιασμού σε αρκετές εκπομπές. Ο Γιώργος Καπουτζίδης. The post Η Δανάη Μπάρκα για όσα είπε ο Γιώργος Καπουτζίδης: «Θεωρώ αδιανόητο ότι το συζητάμε» (vid) appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Η Δανάη Μπάρκα τοποθετήθηκε για όσα είπε ο Γιώργος Καπουτζίδης (video)

"Δεν ξέρω από πού να αρχίσω και πού να τελειώσω"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Νόνη Δούνια: «Για εκείνο το βίντεο κλιπ είχα πάρει 150.000 δραχμές, ο πατέρας μου το βρήκε εξωπραγματικό»

Survivor: Η στιγμή που ο Τζέιμς Καφετζής μαθαίνει για το ναυάγιο του πατέρα του στον Ειρηνικό Ωκεανό

Αντώνης Λουδάρος: «Οι εραστές στο θέατρο και στην τηλεόραση είναι λίγο χαλβάδες, τους βαριέμαι»

Κατερίνα Γερονικολού: «Το θέμα των παιδιών το έχουμε αφήσει με τον Γιάννη στην τύχη»

Παγιδευμένοι: Μία εν ψυχρώ δολοφονία δίνει άλλη τροπή στα γεγονότα

The 2Night Show: Νόνη Δούνια και Σάκης Καρπάς μιλούν στον Γρηγόρη Αρναούτογλου