Η Βίκυ Σταυροπούλου ξεσπά για τις αρνητικές κριτικές στο «Πάμε Δανάη»

12:45 - 23/10/2020

Καλεσμένη στο «Πάμε Δανάη» βρέθηκε η Βίκυ Σταυροπούλου, το πρωί της Παρασκευής, προκειμένου να συναντήσει την κόρη της, Δανάη Μπάρκα […] The post Η Βίκυ Σταυροπούλου ξεσπά για τις αρνητικές κριτικές στο «Πάμε Δανάη» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Βίκυ Σταυροπούλου ξεσπά για τις αρνητικές κριτικές στην Δανάη Μπάρκα!

“Εγώ σκέφτομαι πόσο δυστυχισμένοι είναι αυτοί οι άνθρωποι στη ζωή τους”! Καλεσμένη στο «Πάμε Δανάη» βρέθηκε η Βίκυ Σταυροπούλου, το πρωί της Παρασκευής, προκειμένου να ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο Η Βίκυ Σταυροπούλου ξεσπά για τις αρνητικές κριτικές στην Δανάη Μπάρκα! δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Η Βίκυ Σταυροπούλου ξέσπασε για τις αρνητικές κριτικές στη Δανάη Μπάρκα – «Δυστυχισμένοι άνθρωποι στη ζωή τους»

Στο πλατό της εκπομπής «Πάμε Δανάη» βρέθηκε η Βίκυ Σταυροπούλου το πρωί της Παρασκευής, καλεσμένη της κόρης της και παρουσιάστριας, «Πάμε Δανάη».Η πρώτη...

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ξέσπασμα Σταυροπούλου για τις αρνητικές κριτικές στην κόρη της : Είναι τοξικοί…

Λάβρα και εκνευρισμένη εμφανίστηκε σήμερα στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» η Βίκυ Σταυρόπουλου. Όσον αφορά τις αρνητικές κριτικές που έχει δεχθεί η κόρη της, η ηθοποιός είπε: «Δεν νιώθω όμορφα όπως δεν θα ένιωθε καμία μητέρα όμορφα να λένε κάτι αρνητικό για το παιδί της και μάλιστα κάτι που δεν ισχύει. Επειδή το έχω περάσει και γω, όμως, με άλλο τρόπο, όταν με κάποιο τρόπο σου πηγαίνουν καλά τα πράγματα, η γιαγιά μου έλεγε πως το καρποφόρο δέντρο χτυπάνε. Ο καθένας όπου φτάνει… Δηλαδή εγώ σκέφτομαι πόσο δυστυχισμένοι είναι αυτοί οι άνθρωποι στη ζωή τους, σε τι περιβάλλον έχουν μεγαλώσει που τους έκανε να έχουν αυτή την οπτική ματιά και να είναι τοξικοί. Αντί να ασχοληθούν με κάτι δημιουργικό και ευχάρ

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Χρήστος Λούλης: «Eίχα αφοσιωθεί τόσο πολύ στο θέατρο και στη σχολή που δεν μιλούσα ούτε με τους γονείς μου»

Όθωνας Μεταξάς: «Δεν με φαντάζομαι στη θάλασσα των γαρυφάλλων, να με ραίνουν και να πνίγομαι από τα δισκάκια»

Στέφανος Κορκολής: «Αφού έκανα την πρώτη επέμβαση και τις πρώτες χημειοθεραπείες, πέταξα οτιδήποτε τοξικό»

Ο Θοδωρής Κατσαφάδος σε δριμύ κατηγορώ για τον Μάρτυρα Κατηγορίας: «Παίζω ενώ ξέρω ότι δεν με θέλουν, το ζω πρώτη φορά»

Μάνος Ιωάννου: «Πού είναι το metoo αυτή τη στιγμή; Ήταν μοδάτο πολύ τότε, σταυρώσαμε Λιγνάδη – Φιλιππίδη και καθάρισε το θέατρο;»

Χώρισε η Ελισάβετ Σπανού: «Η εγκυμοσύνη συνέπεσε με την απόφαση να μην είμαστε μαζί»