Ξεσπά ο Γιάννης Μπέζος: «Εγώ ντρέπομαι»

15:23 - 25/10/2020

Στη Μαρία Ανδρέου και το ένθετο “Enjoy” που κυκλοφορεί με την κυριακάτικη δημοκρατία έδωσε συνέντευξη ο Γιάννης Μπέζος, ο οποίος ξέσπασε κατά των ριάλιτι που, όπως είπε, απαξιώνουν τη γυναίκα. Τα προβλήματα είναι πολλά. Πώς τα ξορκίζουμε; Με το γέλιο! Αυτό κάνετε στον ΑΝΤ1; Ναι, και μας έχουν αγκαλιάσει τόσο οι άνδρες τηλεθεατές όσο και […]

Διαβάστε Περισσότερα στο irafina.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ξεσπά ο Γιάννης Μπέζος για τα ριάλιτι

Ο Γιάννης Μπέζος στο Enjoy ξέσπασε κατά των ριάλιτι που, όπως είπε, απαξιώνουν τη γυναίκα όπως χαρακτηριστικά είπε. Καλή ελληνική μυθοπλασία υπάρχει, αλλά υπάρχει και πολύ ριάλιτι φέτος… Να μην τα βλέπουμε λοιπόν. Τα ριάλιτι γίνονται γιατί κάποιοι τα βλέπουν. Εγώ πραγματικά απορώ γι’ αυτές τις παραγωγές που απαξιώνουν τη γυναίκα. Αλήθεια, πού είναι τα φεμινιστικά κινήματα, γιατί σώπασαν; Τι κάνουν τα γυναικεία σωματεία ισότητας; Τους αρέσουν αυτό που βλέπουν; Εγώ ντρέπομαι. Ο Θοδωρής Αθερίδης βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή “Αυτός κι ο άλλος” και μίλησε για τη μάχη του με το αλκοόλ, τις δύσκολες στιγμές που έζησε όταν ήταν εθισμένος. “Για μένα ήταν εύκολο να μοιραστώ ότι ήμουν αλκοο

Διαβάστε το στο spoilers

Ξεσπά ο Γιάννης Μπέζος για τα ριάλιτι

Ο Γιάννης Μπέζος στο Enjoy ξέσπασε κατά των ριάλιτι που, όπως είπε, απαξιώνουν τη γυναίκα όπως χαρακτηριστικά...

Διαβάστε το στο ekriti.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ irafina.gr

Προειδοποίηση από τη Ματίνα Παγώνη για την αφρικανική σκόνη – Τι έδειξε το ηλεκτρονικό μικροσκόπιο για την Αττική

Μουσείο Μεταλλείας-Μεταλλουργίας στο Λαύριο: Μνήμες από πέτρα και μέταλλο (φωτό & βίντεο)

Πικέρμι: Διακοπή υδροδότησης στο Ντράφι την Πέμπτη (25/4)

Πρόστιμα για τα ακαθάριστα οικόπεδα σε Παιανία και Γλυκά Νερά!

Χαμόγελα για τον Δημήτρη Κόκοτα! Ανταποκρίθηκε στις οδηγίες των γιατρών!

Δεμένα τα πλοία στo λιμάνι της Ραφήνας την Μ. Τετάρτη 1η Μαΐου!