Θετική στον κορωνοϊό η Ε.Χρυσικοπούυλου - «Δεν νιώθω τέλεια αλλά δεν νιώθω και άσχημα»

10:11 - 26/10/2020

Η Ελιάνα Χρυσικοπούλου, αποκάλυψε στον «αέρα» της εκπομπής «Πάμε Δανάη» πως διαγνώσθηκε θετική στον νέο κορωνοϊό. Να υπενθυμιστεί πως η κ. Χρυσικοπούλου όλη την προηγούμενη εβδομάδα ήταν εκτός εκπομπής καθώς την Παρασκευή 16 Οκτωβρίου ήρθε σε επαφή με επιβεβαιωμένο κρούσμα κορωνοϊού. Το πρώτο τεστ είχε βγει αρνητικό, όμως, στο επαναληπτικό τεστ που έκανε το Σάββατο βγήκε θετική στον COVID-19. «Δεν νιώθω τέλεια, αλλά δεν νιώθω και άσχημα. Εδώ και δυο τρεις μέρες έχω απώλεια γεύσης και όσφρησης, έχω μπούκωμα και καταρροή», είπε η δημοσιογράφος σε ζωντανή σύνδεση με την Δανάη Μπάρκα.

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θετική στον κορωνοϊό η Ελιάνα Χρυσικοπούλου – Το ανακοίνωσε on air

Θετική στον κορωνοϊό ανιχνεύτηκε η Ελιάνα Χρυσικοπούλου. Η Ελιάνα απουσιάζει από την περασμένη εβδομάδα από την εκπομπή «Πάμε Δανάη». Η δημοσιογράφος έμεινε σε καραντίνα και έκανε το τεστ κορωνοϊού το οποίο βρέθηκε θετικό. «Δεν νιώθω τέλεια, αλλά δεν νιώθω και άσχημα. Εδώ και δυο τρεις μέρες έχω απώλεια γεύσης και... The post Θετική στον κορωνοϊό η Ελιάνα Χρυσικοπούλου – Το ανακοίνωσε on air appeared first on Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Θετική στον κορονοϊό η Ελιάνα Χρυσικοπούλου – Ποια είναι τα συμπτώματά της

Η δημοσιογράφος έκανε το τεστ το Σάββατο και βγήκε θετικό... The post Θετική στον κορονοϊό η Ελιάνα Χρυσικοπούλου – Ποια είναι τα συμπτώματά της appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις