Η Βίκυ Βολιώτη για το αιμάτωμα από το χαστούκι του Άλκη Κούρκουλου στο Λόγω Τιμής

12:22 - 29/10/2020

Για την πιο δύσκολη σκηνή της στο Λόγω Τιμής, αλλά και για το χαστούκι που έφαγε στα γυρίσματα από τον […] The post Η Βίκυ Βολιώτη για το αιμάτωμα από το χαστούκι του Άλκη Κούρκουλου στο Λόγω Τιμής appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βίκυ Βολιώτη και Λόγω Τιμής: Το χαστούκι που έφαγα από τον Άλκη Κούρκουλο μου είχε προκαλέσει αιμάτωμα

Η ηθοποιός μιλάει για τα δύσκολα γυρίσματα

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Βίκυ Βολιώτη: Το χαστούκι που έφαγα από τον Κούρκουλο στο «Λόγω Τιμής» μου είχε προκαλέσει αιμάτωμα

«Εξεπλάγην τόσο πολύ από την ένταση του χαστουκιού και μετά έπαθα και αιμάτωμα στο μάτι»... The post Βίκυ Βολιώτη: Το χαστούκι που έφαγα από τον Κούρκουλο στο «Λόγω Τιμής» μου είχε προκαλέσει αιμάτωμα appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Βίκυ Βολιώτη: Το χαστούκι που έφαγα από τον Αλκη Κούρκουλο μου είχε προκαλέσει αιμάτωμα

Διαβάστε το στο e-daily.gr

Η Βίκυ Βολιώτη αποκαλύπτει ότι είχε πάθει αιμάτωμα από το χαστούκι του Άλκη Κούρκουλου

Στην κάμερα της εκπομπής, «Πάμε Δανάη» μίλησε η Βίκυ Βολιώτη και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στη σειρά «Λόγω Τιμής» προχωρώντας σε διάφορες αποκαλύψεις. Μάλιστα, η ηθοποιός προκαλεί αίσθηση όταν αποκαλύπτει πως το χαστούκι που είχε «φάει» για τις ανάγκες της σειράς από τον Άλκη Κούρκουλο ήταν τόσο δυνατό, που είχε πάθει αιμάτωμα στο μάτι. «Η τελευταία […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»