Χάρης Ρώμας για Γρηγόρη Πετράκο: «Μην πιστεύετε τους συνωμοσιολόγους – Θέλει να τον θυμηθούν» (Video)

12:52 - 04/11/2020

ΕΛΛAΔΑ  Την ευθεία αντίθεσή του με τους ισχυρισμούς του Γρηγόρη Πετράκου για την πανδημία του κορωνοϊού που πρόσφατα προκάλεσε αντιδράσεις, εξέφρασε ο Χάρης Ρώμας, παροτρύνοντας τον κόσμο να μην πιστεύει συνωμοσιολόγους. Μάλιστα, ο ίδιος πιστεύει ότι η όλη αυτή πρωτοβουλία του τραγουδιστή δεν έχει άλλο σκοπό από το να τον θυμηθεί ο κόσμος, ενώ αναφερόμενος στη στήριξη της Θεοφανίας Παπαθωμά επισήμανε ότι αυτό είναι λογικό εφόσον πρόκειται για τη σύζυγό του. «Nα μην πιστεύετε τους συνωμοσιολόγους αυτοί που δεν είστε ήδη συνωμοσιολόγοι. Βγαίνει ο Γρηγόρης και κάνει μια ανάλυση επιστημονικοφανή. Πώς; Από πού; Εγώ που έχω τελειώσει ιατρική δε ξέρω να το κάνω αυτό. Από πού πήρε τα στοιχεία ο Γρηγόρης

Διαβάστε Περισσότερα στο topontiki.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χάρης Ρώμας εναντίον Γρηγόρη Πετράκου: «Nα μην πιστεύετε τους συνωμοσιολόγους. Θέλει να τον θυμηθούν;»

Χάρης Ρώμας εναντίον Γρηγόρη Πετράκου: «Nα μην πιστεύετε τους συνωμοσιολόγους. Θέλει να τον θυμηθούν;» Στην κάμερα της εκπομπής “Ευτυχείτε” μίλησε ο Χάρης Ρώμας με αφορμή το δεύτερο lockdown που βιώνουν τα θέατρα. Ο γνωστός ηθοποιός και σεναριογράφος προέτρεψε μεταξύ άλλων να μην ακούν τους συνωμοσιολόγους ενώ όταν ρωτήθηκε για το βίντεο με διάφορες έρευνες που έφερε στο φως ο Γρηγόρης […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ topontiki.gr

Ευρωβουλευτές ΚΚΕ: Αλληλεγγύη σε όλους τους Ουκρανούς πρόσφυγες, θύματα του ιμπεριαλιστικού πολέμου (Video)

Δημήτρης Λιγνάδης: Μηνύσεις κατά πάντων από τον Αλέξη Κούγια

Πόλεμος στην Ουκρανία – ΠΟΥ: Ζούμε την χειρότερη προσφυγική κρίση στην Ευρώπη τα τελευταία 75 χρόνια

Η Πολωνία διαθέτει όλα τα MIG-29 της στην αμερικανική κυβέρνηση

ΚΟΚ: Ποιοι κινδυνεύουν με αφαίρεση διπλώματος για… πάντα

Μαρίνα Πατούλη: Το πάρτι έκπληξη για τα γενέθλια του Βλάσση Χολέβα (Video)