Βασίλης Μπισμπίκης: «Ήμουν χουλιγκάνι του Παναθηναϊκού, έχω παίξει ξύλο» (vid)

09:30 - 11/11/2020

Ο Βασίλης Μπισμπίκης που πρωταγωνιστεί στις Άγριες Μέλισσες μίλησε για την μεγάλη του αγάπη τον Παναθηναϊκό, αλλά και την σχέση του με τον αθλητισμό.

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βασίλης Μπισμπίκης: Ήμουν χουλιγκάνι του Παναθηναϊκού, έμπαινα στα ντου στις πορείες

Στην κάμερα του «Πρωινού» μίλησε ο Βασίλης Μπισμπίκης...

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Βασίλης Μπισμπίκης - Άγριες Μέλισσες: "Ήμουν χουλιγκάνι - Έπαιζα ξύλο για τον Παναθηναϊκό" [Βίντεο]

Ο Βασίλης Μπισμπίκης παραδέχεται ότι ήταν "χουλιγκάνι" στα γήπεδα και εκμυστηρεύεται τις πιο ιδιαίτερες αναμνήσεις του με τον Παναθηναϊκό

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Βασίλης Μπισμπίκης: «Ήμουν χουλιγκάνι του Παναθηναϊκού, έχω παίξει ξύλο»

Διαβάστε τα κυριότερα αποσπάσματα των δηλώσεών του στην COSMOTE TV: «Παναθηναϊκός είμαι, στον Παναθηναϊκό πηγαίνω, όποτε μπορώ και δεν έχω παράσταση, κατά τ’ άλλα πιο πιτσιρικάς ήμουν συνέχεια στον Παναθηναϊκό. Σε όλα τα Final 4, Ισραήλ, Βαρκελώνη, Παρίσι. Έχω πάει, με καράβι στο Ισραήλ. Στα άλλα με λεωφορείο. Η εκδρομή που πήγαμε στο Μπερσί για […] Το άρθρο Βασίλης Μπισμπίκης: «Ήμουν χουλιγκάνι του Παναθηναϊκού, έχω παίξει ξύλο» εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr

Βασίλης Μπισμπίκης: «Έπαιξα και έφαγα ξύλο για τον Παναθηναϊκό»! (vid)

Lamianow.gr Βασίλης Μπισμπίκης: «Έπαιξα και έφαγα ξύλο για τον Παναθηναϊκό»! (vid) Ο γνωστός ηθοποιός Βασίλης Μπισμπίκης μίλησε για τη μεγάλη αγάπη του, τον Παναθηναϊκό και τα ταξίδια που έκανε με τους “πράσινους”, ενώ αποκάλυψε ότι έχει υπάρξει… χούλιγκαν! Ο αγαπημένος ηθοποιός που συμμετέχει μεταξύ άλλων στις “Άγριες Μέλισσες”, μίλησε στην εκπομπή “Pick ‘N Roll” της Cosmote TV κι αναφέρθηκε στην αγάπη του για τον αθλητισμό. Αποκάλυψε […] Βασίλης Μπισμπίκης: «Έπαιξα και έφαγα ξύλο για τον Παναθηναϊκό»! (vid) Νewsroom

Διαβάστε το στο lamianow.gr

Βασίλης Μπισμπίκης: "Ήμουν χουλιγκάνι του Παναθηναϊκού"

Το απίθανο περιστατικό που έζησε

Διαβάστε το στο ekriti.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

EuroLeague: Πρώτη φορά σε 19 χρόνια που έγιναν τρία... break στα Game 1

Κάνααν: «Ακόμα δεν έχει τελειώσει τίποτα, θα είναι μια μεγάλη σειρά»

Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός: Η πανηγυρική φωτογραφία Παναγιώτη και Γιώργου Αγγελόπουλου

Έρχεται από τον ορίζοντα

ΜακΚίσικ: «Είμαστε ομάδα με πολύ ταλέντο και το δείξαμε με τον καλύτερο τρόπο»

Φαλ: «Δεν είμαστε άνετοι με το 1-0, χρειαζόμαστε τρεις νίκες για το Final Four»