Ο Γρηγόρης Πετράκος απαντά για την εισαγγελική παρέμβαση και το λόγο που κόπηκε η εμφάνισή του στον Alpha

10:30 - 20/11/2020

Στην εκπομπή “Ευτυχείτε” και τον Γιάννη Πουλόπουλο μίλησε ο Γρηγόρης Πετράκος, μετά το δημοσίευμα που έκανε λόγο για εισαγγελική παρέμβαση […] The post Ο Γρηγόρης Πετράκος απαντά για την εισαγγελική παρέμβαση και το λόγο που κόπηκε η εμφάνισή του στον Alpha appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γρηγόρης Πετράκος: Τι απαντά για την εισαγγελική παρέμβαση και τον λόγο που κόπηκε η εμφάνισή του στον Alpha;

Όλα όσα είπε ο Γρηγόρης Πετράκος στην εκπομπή της Κατερίνας Καινούργιου. Στην εκπομπή “Ευτυχείτε” μίλησε ο Γρηγόρης Πετράκος, μετά το δημοσίευμα για εισαγγελική παρέμβαση σχετικά ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο Γρηγόρης Πετράκος: Τι απαντά για την εισαγγελική παρέμβαση και τον λόγο που κόπηκε η εμφάνισή του στον Alpha; δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Γρηγόρης Πετράκος: Απαντά για τα δημοσιεύματα για εισαγγελική παρέμβαση για το βίντεο που είχε δημοσιεύσει

Λίγες ώρες μετά τα δημοσιεύματα που έκαναν λόγο για εισαγγελική παρέμβαση...

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Γρηγόρης Πετράκος: Η απάντηση του για την εισαγγελική παρέμβαση (video)

Όπως έγινε γνωστό το πρωί της Πέμπτης, η Eισαγγελία Πρωτοδικών Αθήνας θα διενεργήσει έρευνα για τα «fake news» σε σχέση με τον κορoνοϊό. Ανάμεσα στα δημοσιεύματα και τα βίντεο είναι κι αυτό του τραγουδιστή Γρηγόρη Πετράκου. Διαβάστε περισσότερα pasmina.gr

Διαβάστε το στο crashonline.gr

Ο Γρηγόρης Πετράκος απαντά για την εισαγγελική παρέμβαση: «Αυτά συμβαίνουν μόνο σε δικτατορίες» (βίντεο)

Στην εκπομπή “Ευτυχείτε” και τον Γιάννη Πουλόπουλο μίλησε ο Γρηγόρης Πετράκος, μετά το δημοσίευμα που έκανε λόγο για εισαγγελική παρέμβαση για το βίντεο που είχε ανεβάσει ο ίδιος στα social media.. «Κι εγώ από το δημοσίευμα έμαθα για την εισαγγελική παρέμβαση, δεν έχει υπάρξει κάτι τέτοιο, ούτε έχω πληροφορηθεί. Δεν νομίζω να συμβαίνει κάτι, απλά […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Ο Γρηγόρης Πετράκος απαντά για την εισαγγελική παρέμβαση - "Κάποια πράγματα διαστρεβλώθηκαν" (video)

"Εγώ ουδέποτε προέτρεψα σε ανυπακοή κανέναν"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Σπίτι με το Mega με τον Αντώνη Ρέμο

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: «Τα γενέθλιά μου φέτος έχουν ειδικό φως… Πολλά άλλαξαν από εκείνο το βράδυ»

MasterChef – Έβγαλε την ποδιά και έφυγε σε μονομαχία θρίλερ: «Με έχει πιάσει ταχυπαλμία»

Σπαράζει η Ελένη Βιτάλη στο «αντίο» για τον αδελφό της: «Πέρναγες τα πάθη του Χριστού, ματάκια μου λατρεμένα»

Νανά Παλαιτσάκη: «Λυπάμαι πάρα πολύ για τον Δημήτρη Παπανώτα»

Δημήτρης Παπανώτας κατά Δημήτρη Πανόπουλου: «Βασιλικότερος του βασιλέως ο πιτσιρικάς;»