Γ.Πετράκος για την «παρέμβαση εισαγγελέα» επειδή λέει τη γνώμη του για Covid-19: «Αυτά συμβαίνουν μόνο σε δικτατορίες»

12:21 - 20/11/2020

Ο γνωστός τραγουδιστής Γρηγόρης Πετράκος αναφέρθηκε στα δημοσιεύματα με βάση τα οποία υπάρχει εισαγγελική παρέμβαση για δημοσιεύματα και βίντεο στο διαδίκτυο με «fake news» σχετικά με την πανδημία του κορoνοϊού. «Κι εγώ από το δημοσίευμα έμαθα για την εισαγγελική παρέμβαση, δεν έχει υπάρξει κάτι τέτοιο, ούτε έχω πληροφορηθεί. Δε νομίζω να συμβαίνει κάτι, απλά είναι ένα δημοσίευμα από αυτά που έχω διαβάσει τρεις τέσσερις φορές από τον Απρίλιο, κάθε φορά που η κοινή γνώμη εξεγείρεται ενάντια σε πράγματα, να βγαίνουν δημοσιεύματα ότι ο εισαγγελέας τάχα μου θα κινηθεί ενάντια σε όσους λένε αυτά τα πράγματα. Αυτά είναι ανήκουστα, ούτε στη δικτατορία δε συμβαίνουν. Και δεν θα συμβούν και τώρα, είμαι

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γ.Πετράκος για την παρέμβαση εισαγγελέα επειδή λέει τη γνώμη του για Covid-19: Αυτά συμβαίνουν μόνο σε δικτατορίες

Ο γνωστός τραγουδιστής Γρηγόρης Πετράκος αναφέρθηκε στα δημοσιεύματα με βάση τα οποία υπάρχει εισαγγελική παρέμβαση για δημοσιεύματα και βίντεο στο διαδίκτυο με «fake news» σχετικά με την πανδημία του κορoνοϊού. Λέει χαρακτηριστικά πως αν όντως συμβαίνει κάτι τέτοιο «αυτά ούτε σε δικτατορίες δεν γίνονται» να απαγορεύεται κάποιος να λέει την γνώμη του. «Κι εγώ από το δημοσίευμα έμαθα για την εισαγγελική παρέμβαση, δεν έχει υπάρξει κάτι τέτοιο, ούτε έχω πληροφορηθεί. Δε νομίζω να συμβαίνει κάτι, απλά είναι ένα δημοσίευμα από αυτά που έχω διαβάσει τρεις τέσσερις φορές από τον Απρίλιο, κάθε φορά που η κοινή γνώμη εξεγείρεται ενάντια σε πράγματα, να βγαίνουν δημοσιεύματα ότι ο εισαγγελέας τάχα μου θ

Διαβάστε το στο spoilers

Γ.Πετράκος για την «παρέμβαση εισαγγελέα» επειδή λέει τη γνώμη του για Covid-19: «Αυτά συμβαίνουν μόνο σε δικτατορίες»

Ο γνωστός τραγουδιστής Γρηγόρης Πετράκος αναφέρθηκε στα δημοσιεύματα με βάση τα οποία υπάρχει εισαγγελική παρέμβαση [...] The post Γ.Πετράκος για την «παρέμβαση εισαγγελέα» επειδή λέει τη γνώμη του για Covid-19: «Αυτά συμβαίνουν μόνο σε δικτατορίες» appeared first on Triklopodia.

Διαβάστε το στο
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις