Η Μελίνα Μακρή σε εξομολόγηση ψυχής για το bullying – «Με έπιασε από τα πόδια και με γύρισε ανάποδα»

23:24 - 25/11/2020

Στο «Γράμμα για σένα» βρέθηκε η Μελίνα Μακρή το βράδυ της Τετάρτης όπου συνάντησε την Βίκυ Χατζηβασιλείου στο OPEN. Η […] The post Η Μελίνα Μακρή σε εξομολόγηση ψυχής για το bullying – «Με έπιασε από τα πόδια και με γύρισε ανάποδα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σοκάρει η Μελίνα Μακρή για το bullying στο σχολείο: “Με έπιασε από τα πόδια συμμαθητής μου και με γύρισε ανάποδα…” (video)

Μια εξομολόγηση από καρδιάς έκανε στην εκπομπή “Γράμμα για Σένα” η Μελίνα Μακρή. Η γνωστή τραγουδίστρια To άρθρο Σοκάρει η Μελίνα Μακρή για το bullying στο σχολείο: “Με έπιασε από τα πόδια συμμαθητής μου και με γύρισε ανάποδα…” (video) δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Η εξομολόγηση της Μελίνας Μακρή για το bullying: «Με έπιασε από τα πόδια και με γύρισε ανάποδα»

Στο πλατό της εκπομπής «Γράμμα για σένα» του Open βρέθηκε η τραγουδίστρια Μελίνα Μακρή το βράδυ της Τετάρτης όπου προχώρησε σε μια ιδιαίτερη εξομολόγηση. Η Μελίνα Μακρή «άνοιξε» τη ψυχή της και εξομολογήθηκε τη δική της άσχημη εμπειρία στην εφηβεία, όταν ήρθε αντιμέτωπη με τη βία και το bullying. «Με τους συμμαθητές μου ήμουν πολύ […]

Διαβάστε το στο larisanew.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»