ΒΙΝΤΕΟ: Η αποκάλυψη του Παπαλουκά για την κατάθλιψη που πέρασε

10:07 - 28/11/2020

ΒΙΝΤΕΟ: Η αποκάλυψη του Παπαλουκά για την κατάθλιψη που πέρασε 28/11/2020 Ο Θοδωρής Παπαλουκάς πέρασε δύσκολες στιγμές, όταν αποφάσισε να σταματήσει το μπάσκετ. Ο παλαίμαχος άσος της Εθνικής ομάδας, της ΤΣΣΚΑ και του Ολυμπιακού τόνισε ότι πέρασε περίοδο κατάθλιψης, μετά την απόφαση του να “κρεμάσει” τη φανέλα του. “Την πέρασα την κατάθλιψη. Είναι φυσιολογικό. Πρέπει να σκοτώσεις τον παίκτη σου. Ένα – δυο χρόνια… Ξαφνικά δεν έχεις πρόγραμμα. Πχ εγώ στο ραντεβού μου αν αργήσει κάποιος τρελαίνομαι. Ένα πρωί λες αυτή η ζωή τελείωσε και πρέπει να συνεχίσω. Δεν θα μπορούσα εγκεφαλικά να συνεχίσω, όχι σωματικά”, δήλωσε ο Παπαλουκάς, ο οποίος ήταν καλεσμένος στην

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η αποκάλυψη του Θοδωρή Παπαλουκά για την κατάθλιψη

Ο Θοδωρής Παπαλουκάς πέρασε δύσκολες στιγμές, όταν αποφάσισε να σταματήσει το μπάσκετ. Ο παλαίμαχος άσος της Εθνικής ομάδας, της ΤΣΣΚΑ και του Ολυμπιακού τόνισε ότι πέρασε περίοδο κατάθλιψης, μετά την απόφαση του να “κρεμάσει” τη φανέλα του. “Την πέρασα την κατάθλιψη. Είναι φυσιολογικό. Πρέπει να σκοτώσεις τον παίκτη σου. Ένα – δυο χρόνια… Ξαφνικά δεν […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»