Γκροζάν: «Δεν είχε έρθει η ώρα μου να πεθάνω»

16:14 - 01/12/2020

Αισιόδοξος για την επιστροφή του στην αγωνιστική δράση είναι ο Ρομέν Γκροζάν ο οποίος μίλησε στην Γαλλική τηλεόραση.Γλίτωσε τα χειρότερα και πλέον μπορεί να ελπίζει στην επιστροφή του στο μονοθέσιο της Χάας για τον τελευταίο αγώνα της σεζόν στις 13 Δεκεμβρίου στο Αμπού Ντάμπι, ο Ρομέν Γκροζάν μίλησε στην Γαλλική τηλεόραση για το σοκαριστικό ατύχημα που είχε στο Γκραν Πρι του Μπαχρέιν. Ο Γάλλος πιλότος πλέον κάνει ορισμένες ασκήσεις αποκατάστασης γιατί όπως τόνισε δεν θα ήθελε αυτή να ήταν η τελευταία φορά που αγωνίστηκε σε πίστα της Formula 1. Ο ίδιος περιγράφει λεπτομερώς τα όσα έζησε αλλά και τα όσα σκέφτηκε κατά την διάρκεια της σύγκρουσης. Αναλυτικά είπε: «Δεν ξέρω αν η λέξη θαύμα υπάρχει

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γκροζάν: «Δεν ήταν η ώρα μου να πεθάνω»

Ο Ρομέν Γκροζάν δήλωσε ότι «είδα τον θάνατο να έρχεται», καθώς προσπαθούσε να βγει από το φλεγόμενο μονοθέσιό του μετά το τρομακτικό ατύχημα που είχε στο κυριακάτικο γκραν πρι του Μπαχρέιν και πως «για τα παιδιά μου, είπα στον εαυτό μου ότι έπρεπε να βγώ». The post Γκροζάν: «Δεν ήταν η ώρα μου να πεθάνω» appeared first on PRESSARIS.

Διαβάστε το στο pressaris.gr

Γκροζάν: Δεν ήταν η ώρα μου να πεθάνω

Ο Ρομέν Γκροζάν δήλωσε ότι «είδα τον θάνατο να έρχεται», καθώς προσπαθούσε να βγει από το φλεγόμενο μονοθέσιό του μετά το τρομακτικό ατύχημα που είχε στο κυριακάτικο γκραν πρι του Μπαχρέιν και πως «για τα παιδιά μου, είπα στον εαυτό [...]

Διαβάστε το στο matrix24.gr

Γκροζάν: «Δεν ήταν η ώρα μου να πεθάνω»

Ο Ρομέν Γκροζάν δήλωσε ότι «είδα τον θάνατο να έρχεται», καθώς προσπαθούσε να βγει από το φλεγόμενο μονοθέσιό του μετά το τρομακτικό ατύχημα που είχε στο κυριακάτικο γκραν πρι του…

Διαβάστε το στο politik.gr

Γκροζάν: «Δεν ήταν η ώρα μου να πεθάνω»

Ο Ρομέν Γκροζάν δήλωσε ότι «είδα τον θάνατο να έρχεται», καθώς προσπαθούσε να βγει από το φλεγόμενο μονοθέσιό του μετά το τρομακτικό ατύχημα που είχε στο κυριακάτικο γκραν πρι του Μπαχρέιν και πως «για τα παιδιά μου, είπα στον εαυτό μου ότι έπρεπε να βγώ».

Διαβάστε το στο analitis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά