Συγκλονίζει ο Νεκτάριος Σφυράκης – «Σε εξέταση ρουτίνας μου βρήκαν κακοήθη όγκο στο νεφρό»

11:18 - 08/12/2020

Στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη έδωσε συνέντευξη ο Νεκτάριος Σφυράκης, ο οποίος μίλησε για την περιπέτεια που πέρασε […] The post Συγκλονίζει ο Νεκτάριος Σφυράκης – «Σε εξέταση ρουτίνας μου βρήκαν κακοήθη όγκο στο νεφρό» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νεκτάριος Σφυράκης: «Κάνοντας μία εξέταση ρουτίνας μου βρήκαν κακοήθη όγκο στο αριστερό νεφρό»

«Η κατάθλιψη είναι πολυτέλεια σήμερα. Δεν πρόκειται να με πιάσει μια τέτοιου τύπου βλάβη και να με αποπροσανατολίσει» εξομολογήθηκε ο γνωστός τραγουδιστής

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Νεκτάριος Σφυράκης: «Σε εξέταση ρουτίνας μου βρήκαν κακοήθη όγκο στο νεφρό»

Συγκλονίζει ο γνωστός τραγουδιστής μιλώντας για την περιπέτεια της υγείας του.

Διαβάστε το στο NewsBomb

Νεκτάριος Σφυράκης: Από μία τυχαία εξέταση ανακάλυψαν ότι έχω κακοήθη όγκο στο νεφρό

Στο Happy Day μίλησε ο Νεκτάριος Σφυράκης, ο οποίος πήρε εξιτήριο...

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Σοκάρει ο Νεκτάριος Σφυράκης: «Σε εξέταση ρουτίνας μου βρήκαν κακοήθη όγκο στο νεφρό»

  Στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day» μίλησε ο Νεκτάριος Σφυράκης, ο οποίος αναφέρθηκε στην περιπέτεια που πέρασε πρόσφατα με την υγεία του, όταν...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Νεκτάριος Σφυράκης: «Σε εξέταση ρουτίνας μου βρήκαν κακοήθη όγκο στο νεφρό» (video)

Ο Νεκτάριος Σφυράκης παραχώρησε συνέντευξη στο Happy Day και στην Όλγα Λαφαζάνη και συγκλόνισε, μιλώντας για To άρθρο Νεκτάριος Σφυράκης: «Σε εξέταση ρουτίνας μου βρήκαν κακοήθη όγκο στο νεφρό» (video) δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Νεκτάριος Σφυράκης: «Σε εξέταση ρουτίνας μου βρήκαν κακοήθη όγκο στο νεφρό» (Video)

ΕΛΛAΔΑ  Στην εκπομπή Happy Day μίλησε ο Νεκτάριος Σφυράκης, αναφερόμενος μεταξύ άλλων στη σοβαρή περιπέτεια που πέρασε με την υγεία του, όταν διεγνώσθη με κακοήθη όγκο στο νεφρό. “Από μία τυχαία ανακάλυψα ότι έχω κακοήθη όγκο στο νεφρό που έπρεπε πάση θυσία να αφαιρεθεί. Φεύγω από τα νοσοκομείο όρθιος και με σιγουριά. Αν με έβλεπες δέκα μέρες πριν, δεν θα είχες αυτή την εικόνα. Πήγα για εξετάσεις ρουτίνας. Δεν ένιωθα τίποτα και γι’ αυτό το λόγο δεν πήγα να παραλάβω τα αποτελέσματα αμέσως. Όταν είδα τις εξετάσεις νόμιζα ότι δεν αφορά εμένα. Από τα νεύρα μου ψιλογέλασα, είναι αντίδραση του οργανισμού να “φεύγεις” από το γεγονός. Το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα βλέποντας την κακοήθεια ήταν τα παιδιά μ

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Σοκάρει η αποκάλυψη του Νεκτάριου Σφυράκη: Από μια εξέταση ρουτίνας ανακάλυψα ότι έχω κακοήθη όγκο!

Ο Νεκτάριος Σφυράκης μίλησε στην εκπομπή «happy day» για την περιπέτεια υγείας που έμαθε πρόσφατα και ξεπερνάει σιγά σιγά. «Από μία τυχαία εξέταση ανακάλυψα ότι έχω κακοήθη όγκο στο νεφρό που έπρεπε πάση θυσία να αφαιρεθεί. Φεύγω από τα νοσοκομείο όρθιος και με σιγουριά. Αν με έβλεπες δέκα μέρες πριν, δεν θα είχες αυτή την εικόνα. Πήγα για εξετάσεις ρουτίνας. Δεν ένιωθα τίποτα και γι’ αυτό το λόγο δεν πήγα να παραλάβω τα αποτελέσματα αμέσως» είπε αρχικά και συνέχισε: Δείτε εδώ τη συνέχεια Σύμφωνα με πληροφορίες από το site makeleio. > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Σοκάρει η αποκάλυψη του Νεκτάριου Σφυράκη: Από μια εξέταση ρουτίνας ανακάλυψα ότι έχω κακοήθη όγκο!

Διαβάστε το στο spoilers

Νεκτάριος Σφυράκης: Σε εξέταση ρουτίνας μου βρήκαν κακοήθη όγκο

Συγκλονίζει ο Νεκτάριος Σφυράκης ο οποίος περιγράφει την περιπέτεια της υγείας του, που προέκυψε από μια τυχαία εξέταση.Ο Νεκτάριος Σφυράκης μίλησε στο Happy Day για την σοβαρή περιπέτεια υγείας του, η οποία ξεκίνησε από μια εξέταση ρουτίνας. Ο γνωστός τραγουδιστής είπε ότι πήγε στο γιατρό για μια συνηθισμένη εξέταση κι εκεί φάνηκε πως έχει κακοήθη όγκο στο νεφρό. Έπειτα, υποβλήθηκε σε χειρουργική επέμβαση με τη μέθοδο της ρομποτικής και ευτυχώς απέφυγε την ολική αφαίρεση νεφρού. Μάλιστα, δήλωσε χαρακτηριστικά ότι «πήγα για εξετάσεις ρουτίνας. Δεν ένιωθα τίποτα και γι’ αυτό τον λόγο δεν πήγα να παραλάβω τα αποτελέσματα αμέσως. Όταν είδα τις εξετάσεις νόμιζα ότι δεν αφορά εμένα. Από τα νεύρα μ

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Νεκτάριος Σφυράκης: "Σε εξέταση ρουτίνας μου βρήκαν κακοήθη όγκο στο νεφρό"

"Το χειρουργείο διήρκησε τέσσερις ώρες"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»