Βιτριόλι: Ξεσπάει η Ιωάννα – Δήλωση ποταμός κατά της 35χρονης

16:09 - 14/12/2020

Μετά από παράκληση της Ιωάννας Παλιοσπύρου (θύμα επίθεσης με καυστικό υγρό-βιτριόλι που έλαβε χώρα την 20η Μαΐου 2020), σας παραθέτω αυτούσια την δήλωσή της, με ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο Βιτριόλι: Ξεσπάει η Ιωάννα – Δήλωση ποταμός κατά της 35χρονης δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βιτριόλι: Ξεσπάει η Ιωάννα – «Είναι η ζωή μου και δεν είναι Άρλεκιν»

Lamianow.gr Βιτριόλι: Ξεσπάει η Ιωάννα – «Είναι η ζωή μου και δεν είναι Άρλεκιν» Με μία οργισμένη δήλωση, η 34χρονη Ιωάννα, θύμα της επίθεσης με βιτριόλι που συντάραξε το Πανελλήνιο τον περασμένο Μάιο, απαντά σε ισχυρισμούς από την πλευρά της κατηγορουμένης, δια μέσω του συνηγόρου της. Η 34χρονη ξεκαθαρίζει πως σκοπός της 35χρονης κατηγορούμενης ήταν να την σκοτώσει. «Δεν είναι «Άρλεκιν»» αναφέρει χαρακτηριστικά η 34χρονη, προσθέτοντας «πρόκειται για την […] Βιτριόλι: Ξεσπάει η Ιωάννα – «Είναι η ζωή μου και δεν είναι Άρλεκιν» LamiaNow News

Διαβάστε το στο lamianow.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι