Πηνελόπη Αναστασοπούλου: Το πρόωρο τέλος του Booth και ο Νίκος Μουτσινάς

10:12 - 22/12/2020

Την Πηνελόπη Αναστασοπούλου συνάντησε ο Αρτ από τη Φωλιά των Κου Κου, λίγο πριν την πρόωρη ολοκλήρωση του The Booth. […] The post Πηνελόπη Αναστασοπούλου: Το πρόωρο τέλος του Booth και ο Νίκος Μουτσινάς appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Πηνελόπη Αναστασοπούλου για το πρόωρο τέλος του Booth: Πιο βαριά το πήρα εγώ, ξεκάθαρα

Την Πηνελόπη Αναστασοπούλου συνάντησε η κάμερα της εκπομπής...

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Πηνελόπη Αναστασοπούλου: Τα πρώτα της λόγια για το πρόωρο τέλος του The Booth! (video)

Είναι οριστικό, δυστυχώς, πως αύριο Τετάρτη 23 Δεκεμβρίου η εκπομπή The Booth στο Open Tv ρίχνει To άρθρο Πηνελόπη Αναστασοπούλου: Τα πρώτα της λόγια για το πρόωρο τέλος του The Booth! (video) δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Πηνελόπη Αναστασοπούλου: Το πρόωρο τέλος του Booth και ο Νίκος Μουτσινάς

Διαβάστε το στο e-daily.gr

Πηνελόπη Αναστασοπούλου για το τελος των “The Booth”: Στεναχωρήθηκα πολύ

Για το πρόωρο τέλος των “The Booth” μίλησε στον Αρτ και τη “Φωλιά των Κου Κου” η Πηνελόπη Αναστασοπούλου. «Τις φήμες έχουμε μάθει στη δουλειά μας να μην τις πολυακούμε. Εγώ προσωπικά ήμουν υπεραισιόδοξη, πιστεύω πάρα πολύ σε αυτό το project, στεναχωριέμαι γιατί πραγματικά θεωρώ ότι η εκπομπή έκανε μια αίσθηση και μια διαφορά σε σχέση με τα υπόλοιπα πράγματα. Για να ολοκληρωθεί κάτι πάει να πει ότι υπάρχει λόγος που γίνεται. Εγώ είμαι άνθρωπος που θέλω να βλέπω τι είναι το μετά που θα έρθει. Μας το ανακοίνωσαν απλά, ότι η εκπομπή θα ολοκληρωθεί στις 23 του μήνα. Έχουμε συμβόλαιο αλλά δεν ξέρουμε πώς θα εξελιχθεί. Είναι τόσο πρόσφατο που δεν έχουμε προλάβει ακόμα να το κατ

Διαβάστε το στο spoilers

Η Πηνελόπη Αναστασοπούλου μίλησε για το τέλος του Booth

"Πιο βαριά το πήρα εγώ, ξεκάθαρα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Η Πηνελόπη Αναστασοπούλου για το πρόωρο τέλος του Booth: Πιο βαριά το πήρα εγώ, ξεκάθαρα

Την Πηνελόπη Αναστασοπούλου συνάντησε η κάμερα της εκπομπής «Στη Φωλιά των Κου Κου» και ο Αρτ και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στο πρόωρο τέλος του «The Booth», αλλά και στο γεγονός ότι οι ίδιες το έμαθαν τελευταία στιγμή. Επίσης, αναφέρθηκε στην παρεξήγηση με το Νίκο Μουτσινά με αφορμή την απάντησή του σε πρόσφατη συνέντευξή του πως […]

Διαβάστε το στο larisanew.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»