Κατερίνα Τσάβαλου: «Είχα παλίνδρομη κύηση, άναψα ένα κεράκι στην εκκλησία και προσευχήθηκα»

12:00 - 19/01/2021

Στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη έδωσε συνέντευξη η Κατερίνα Τσάβαλου, η οποία μίλησε για την εγκυμοσύνη της, τις […] The post Κατερίνα Τσάβαλου: «Είχα παλίνδρομη κύηση, άναψα ένα κεράκι στην εκκλησία και προσευχήθηκα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Τσάβαλου: Είχα παλίνδρομη κύηση, άναψα ένα κεράκι στην εκκλησία και προσευχήθηκα

Η Κατερίνα Τσάβαλου μίλησε για την εγκυμοσύνη της, τις προσευχές της και την τηλεόραση.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Κατερίνα Τσάβαλου: Είχα παλίνδρομη κύηση, άναψα ένα κεράκι στην εκκλησία και προσευχήθηκα

Για την εγκυμοσύνη της, τις προσευχές όταν της παρουσιάστηκε πρόβλημα υγείας αλλά και την τηλεόραση μίλησε η Κατερίνα Τσάβαλου στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day» το πρωί της Τρίτης. «Δεν γυμνάζομαι, αλλά τρώω συναισθηματικά και για την ευχαρίστηση. Μετά την εγκυμοσύνη άλλαξε το σώμα μου, από “κόκκαλο” έγινα γυναίκα. Με έπαιρναν τηλέφωνο και με ρωτούσαν […]

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Χρήστος Λούλης: «Eίχα αφοσιωθεί τόσο πολύ στο θέατρο και στη σχολή που δεν μιλούσα ούτε με τους γονείς μου»

Όθωνας Μεταξάς: «Δεν με φαντάζομαι στη θάλασσα των γαρυφάλλων, να με ραίνουν και να πνίγομαι από τα δισκάκια»

Στέφανος Κορκολής: «Αφού έκανα την πρώτη επέμβαση και τις πρώτες χημειοθεραπείες, πέταξα οτιδήποτε τοξικό»

Ο Θοδωρής Κατσαφάδος σε δριμύ κατηγορώ για τον Μάρτυρα Κατηγορίας: «Παίζω ενώ ξέρω ότι δεν με θέλουν, το ζω πρώτη φορά»

Μάνος Ιωάννου: «Πού είναι το metoo αυτή τη στιγμή; Ήταν μοδάτο πολύ τότε, σταυρώσαμε Λιγνάδη – Φιλιππίδη και καθάρισε το θέατρο;»

Χώρισε η Ελισάβετ Σπανού: «Η εγκυμοσύνη συνέπεσε με την απόφαση να μην είμαστε μαζί»