«Στις Άγριες Μέλισσες έπαθα σοκ στην αρχή, ήμουν σε έξαλλη κατάσταση»

18:10 - 07/02/2021

Στο Dot. ήταν καλεσμένη η Δανάη Λουκάκη, η οποία μίλησε για την ρόλο της στις Άγριες Μέλισσες, αλλά και για […] The post «Στις Άγριες Μέλισσες έπαθα σοκ στην αρχή, ήμουν σε έξαλλη κατάσταση» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Στις Άγριες Μέλισσες έπαθα σοκ ήμουν σε έξαλλη κατάσταση» (βίντεο)

Στο Dot. ήταν καλεσμένη η Δανάη Λουκάκη, η οποία μίλησε για την ρόλο της στις Άγριες Μέλισσες, αλλά και για το γεγονός που την δυσκόλεψε περισσότερο, μιας και με την τηλεοπτική της κόρη στην πραγματικότητα έχουν πολύ μικρή διαφορά ηλικίας. «Το 1965 που διαδραματίζεται τώρα η σειρά είμαι με την κόρη μου μεγάλη. Έπαθα σοκ […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Πρωταγωνίστρια από τις Άγριες Μέλισσες δηλώνει: Έπαθα σοκ στην αρχή, ήμουν σε έξαλλη κατάσταση

«Το 1965 που διαδραματίζεται τώρα η σειρά είμαι με την κόρη μου μεγάλη. Έπαθα σοκ στην αρχή γιατί όταν ανακοινώθηκε ότι αυτή θα είναι η κόρη, δεν την είχα συναντήσει ποτέ. Ήρθε στο πρώτο γύρισμα και μητέρα με κόρη συναντιόμαστε για πρώτη φορά με εμένα να είμαι σε έξαλλη κατάσταση πως θα βγει αυτό, τι θα βάλω κ.ά. Τελικά λειτουργεί δόξα τω Θεώ. Δεν ήξερα αν θα μπορέσω να το στηρίξω αυτό υποκριτικά. Δεν είχαμε κάνει πρόβες, δεν την είχα συναντήσει κι αμέσως κάναμε ελάτε να γίνουμε οικογένεια, όπως έγινε και με τον Πλαϊνη που από την αρχή έπρεπε να τον φιλήσω», ανέφερε χαρακτηριστικά η Δανάη Λουκάκη, μιλώντας το μεσημέρι της Κυριακής μέσα από την εκπομπή «Dot», αποκαλύπτοντας  το γεγονός που τη δυ

Διαβάστε το στο spoilers

Δανάη Λουκάκη: Στις Άγριες Μέλισσες έπαθα σοκ στην αρχή, ήμουν σε έξαλλη κατάσταση

Τι εξομολογήθηκε ο Δανάη Λουκάκη στην εκπομπή Dot του τηλεοπτικού σταθμού ΣΚΑΪ.Στην εκπομπή Dot με την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάσης Αναγνωστόπουλος, ήταν καλεσμένη η Δανάη Λουκάκη, η οποία μίλησε για την ρόλο της στις Άγριες Μέλισσες, αλλά και για το γεγονός που την δυσκόλεψε περισσότερο, μιας και με την τηλεοπτική της κόρη στην πραγματικότητα έχουν πολύ μικρή διαφορά ηλικίας. «Το 1965 που διαδραματίζεται τώρα η σειρά είμαι με την κόρη μου μεγάλη. Έπαθα σοκ στην αρχή γιατί όταν ανακοινώθηκε ότι αυτή θα είναι η κόρη, δεν την είχα συναντήσει ποτέ. Ήρθε στο πρώτο γύρισμα και μητέρα με κόρη συναντιόμαστε για πρώτη φορά με εμένα να είμαι σε έξαλλη κατάσταση πως θα βγει αυτό, τι θα βάλω κ.ά. Τελ

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»