Έλλη Κοκκίνου: “Οταν είδα την Τζένη Μπότση να καταγγέλλει την σεξουαλική παρενόχληση, ένιωσα τον πόνο της”

00:40 - 19/02/2021

Το βράδυ της Πέμπτης, ο Γρηγόρης Αρναούτογλου υποδέχτηκε στο «The 2Night Show» την Έλλη Κοκκίνου. Η To άρθρο Έλλη Κοκκίνου: “Οταν είδα την Τζένη Μπότση να καταγγέλλει την σεξουαλική παρενόχληση, ένιωσα τον πόνο της” δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έλλη Κοκκίνου: Η Τζένη Μπότση μού είχε πει για τη σεξουαλική παρενόχληση (video)

Έλλη Κοκκίνου: Έχει βιώσει η ίδια τέτοιου είδους εμπειρίες; Τι είπε για την καταγγελία της κουμπάρας της, Τζένης Μπότση

Διαβάστε το στο NewsBomb

Έλλη Κοκκίνου: «Όταν είδα την Τζένη Μπότση να καταγγέλλει την σεξουαλική παρενόχληση, ένιωσα τον πόνο της»

  Καλεσμένη στο «The 2Night Show» ήταν το βράδυ της Πέμπτης η Έλλη Κοκκίνου. Η Έλλη Κοκκίνου δεν θα μπορούσε να μην αναφερθεί και στις καταγγελίες...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Έλλη Κοκκίνου: Η Τζένη Μπότση μού είχε πει για τη σεξουαλική παρενόχληση (video)

Καλεσμένη στο «The 2Night Show» ήταν το βράδυ της Πέμπτης (18/2) η Έλλη Κοκκίνου, η οποία μίλησε για τη σεξουαλική παρενόχληση που υπέστη η Τζένη Μπότση, από γνωστό ηθοποιό και σκηνοθέτη, αποκαλύπτοντας πως ήξερε την ιστορία. Χαρακτηριστικά, η Κοκκίνου δήλωσε: «Η Τζένη Μπότση είναι κουμπάρα μου, έχει βαφτίσει τον Αλέξανδρο. Είμαστε φίλες από το 1998. […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Έλλη Κοκκίνου: Η Τζένη Μπότση μου είχε πει για τη σεξουαλική παρενόχληση [vid]

Στην εκπομπή του Γρηγόρη Αρναούτογλου, «The 2Night Show», στον ΑΝΤ1, βρέθηκε η τραγουδίστρια, Έλλη Κοκκίνου, και μίλησε, την Πέμπτη (18/02), για τη σεξουαλική παρενόχληση που υπέστη η ηθοποιός, Τζένη Μπότση, από -επίσης- γνωστό ηθοποιό και σκηνοθέτη, αποκαλύπτοντας πως ήξερε την ιστορία. Η κ. Κοκκίνου δήλωσε χαρακτηριστικά: «Η Τζένη Μπότση είναι κουμπάρα μου, έχει βαφτίσει τον […] The post Έλλη Κοκκίνου: Η Τζένη Μπότση μου είχε πει για τη σεξουαλική παρενόχληση [vid] appeared first on tromaktiko.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Κώστας Σόμμερ – Βαλεντίνη Παπαδάκη: Έτσι απάντησαν στο ενδεχόμενο ενός τρίτου παιδιού – «Το σκεφτόμασταν έντονα»

Ελένη Μενεγάκη για Δημήτρη Παπανώτα: «Μια φορά να μπεις στην καρδιά μου δεν βγαίνεις ποτέ»

Shay Mitchell: Υιοθέτησε την πιο μοντέρνα version του Y2K makeup look που είναι ιδανικό για την επόμενη βραδινή σου έξοδο

Συνταγή για σαλάτα με πλιγούρι και αβοκάντο

Ελεονώρα Μελέτη: Αποκάλυψε πόσους followers έχασε μετά την ανακοίνωση ότι κατεβαίνει στις Ευρωεκλογές με τη Ν.Δ.

Χριστίνα Μήλιου: Θύμα άγριου ξυλοδαρμού η αδελφή της τραγουδίστριας από τον σύντροφό της