Γιώργος Παρτσαλάκης για σύλληψη Λιγνάδη: “Γνώριζα αλλά δεν είχα στοιχεία, τέτοιοι άνθρωποι θέλουν εκτέλεση”

21:36 - 20/02/2021

Στο κεντρικό δελτίο ειδήσεων του Mega και τη δημοσιογράφο Σοφία Αλατζά μίλησε ο Γιώργος Παρτσαλάκης για To άρθρο Γιώργος Παρτσαλάκης για σύλληψη Λιγνάδη: “Γνώριζα αλλά δεν είχα στοιχεία, τέτοιοι άνθρωποι θέλουν εκτέλεση” δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Παρτσαλάκης: Ήξερα για το κτήνος αλλά δεν είχα αποδείξεις – Όταν φτάνουμε σε ανήλικα παιδιά, οι άνθρωποι αυτοί θέλουν εκτέλεση

Ο ίδιος παραχώρησε δηλώσεις στο κεντρικό δελτίο ειδήσεων του Mega και σε έντονο ύφος ανέφερε: «Αυτά που άκουγα και που ήξερα ότι συμβαίνουν και γίνονται από κάποιους ανθρώπους, δεν είχα στοιχεία να βγω γιατί αν είχα, θα έβγαινα. Επειδή δεν τα είχα, θα μπορούσα να κατηγορηθώ αυτομάτως και να βρεθώ για ένα κτήνος μπερδεμένος σε […] The post Γιώργος Παρτσαλάκης: Ήξερα για το κτήνος αλλά δεν είχα αποδείξεις – Όταν φτάνουμε σε ανήλικα παιδιά, οι άνθρωποι αυτοί θέλουν εκτέλεση appeared first on TheCaller.

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»