Κατερίνα Τσάβαλου: Ήμουν για δύο χρόνια με κρίσεις πανικού

11:02 - 27/02/2021

Για την δική της άσχημη προσωπική εμπειρία στο χώρο του θεάτρου μίλησε στο «MEGA Σαββατοκύριακο» η ηθοποιός, Κατερίνα Τσάβαλου. «Για δύο χρόνια ήμουν με κρίσεις... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Κατερίνα Τσάβαλου: Ήμουν για δύο χρόνια με κρίσεις πανικού

Διαβάστε Περισσότερα στο spoilers
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Τσάβαλου : «Ήμουν για δύο χρόνια με κρίσεις πανικού»

Θέση για τις αποκαλύψεις και τις καταγγελίες που λαμβάνουν στο θέατρο αλλά και για την προσωπική της εμπειρία μίλησε στο «MEGA Σαββατοκύριακο» η ηθοποιός Κατερίνα Τσάβαλου

Διαβάστε το στο tovima

Κατερίνα Τσάβαλου: «Ήμουν για δύο χρόνια με κρίσεις πανικού»

Η Κατερίνα Τσάβαλου υπερασπίστηκε τον Σπύρο Μπιμπίλα, μίλησε για την δική της άσχημη εμπειρία στο θέατρο ενώ προανήγγειλε νέες καταγγελίες. Θέση για τις αποκαλύψεις και τις καταγγελίες που λαμβάνουν χώρα στο θέατρο αλλά και για την προσωπική της εμπειρία μίλησε στο «MEGA Σαββατοκύριακο» η ηθοποιός Κατερίνα Τσάβαλου. Σε ό,τι αφορά στις καταγγελίες για σεξουαλική παρενόχληση που έχουν δει το φως της δημοσιότητα, αλλά και τις καταγγελίες για ξυλοδαρμό σε ηθοποιό, είπε ότι τα περιστατικά ήταν γνωστά. «Για τις παρενοχλήσεις και την εργασιακή βία, για τους ανθρώπους που έχουν κατηγορηθεί, όντως τα ξέραμε. Είχα ακούσει την καταγγελία για τον ηθοποιό που ξυλοκοπούνταν στην παράσταση» είπε, υπογραμμίζ

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Κατερίνα Τσάβαλου: «Ήμουν για δύο χρόνια με κρίσεις πανικού»

Για την προσωπική της εμπειρία μίλησε η ηθοποιός

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ spoilers

Εθνική Ελλάδας: Εντάχθηκαν στις προπονήσης Λαρεντζάκης-Λούντζης

WTA 1000: Ήττα και αποκλεισμός για τη Σάκκαρη

Πατέρας Αντώνιος: Δεν παραπέμπεται σε δίκη με τις έρευνες να συνεχίζονται

Αγρότες: Επιστρέφουν στα μπλόκα τους

Ν. Ανδρουλάκης: «Το Flyover είναι ακόμα ένα πείραμα»

Ντουμπάι: Νικηφόρα ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της η Σάκκαρη