Ανακοίνωσε το τέλος της εκπομπής της από το Mega

11:00 - 05/03/2021

Η Ζωή Δημητράκου ανακοίνωσε το τέλος της εκπομπής της, Γυμναστική… από σπίτι. Η γυμνάστρια έκανε μια To άρθρο Ανακοίνωσε το τέλος της εκπομπής της από το Mega δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ανακοίνωσε το τέλος της εκπομπής της από το Mega

Η Ζωή Δημητράκου ανακοίνωσε το τέλος της εκπομπής της, Γυμναστική… από σπίτι με μια μακροσκελή ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό, τονίζοντας πόσο ευλογημένη αισθάνεται. «Καλημέρα σε όλους! Σήμερα.. ένα υπέροχο ταξίδι… φτάνει στο τέλος του! Η εκπομπή μας, ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ… ΑΠΟ ΣΠΙΤΙ, που με τόση αγάπη και ενσυναίσθηση δημιουργήθηκε για να περάσουμε πιο εύκολα αυτές τις δύσκολες […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Αναδάσωση στην περιοχή της Κινέτας από τον όμιλο Motor Oil

Αναδάσωση στην περιοχή της Κινέτας από τον όμιλο Motor Oil Παρ., 05/03/2021 - 15:37

Διαβάστε το στο sofokleousin.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»