Πασίγνωστη Ελληνίδα ηθοποιός: “Κλειδώθηκα στο μπάνιο για να μη γεννήσω το παιδί με ωροσκόπο που δε μου άρεσε”

10:41 - 30/03/2021

Η Σύλβια Δεληκούρα μίλησε στην Όλγα Λαφαζάνη και το Happy Day για τον σύζυγό της και To άρθρο Πασίγνωστη Ελληνίδα ηθοποιός: “Κλειδώθηκα στο μπάνιο για να μη γεννήσω το παιδί με ωροσκόπο που δε μου άρεσε” δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ποια ελληνίδα ηθοποιός καθυστέρησε να γεννήσει λόγω... κακού ωροσκόπου του μωρού της;

Έχουμε ακούσει και «χειρότερα»-Από την Σύλβια Δεληκούρα δεν το περιμέναμε, πάντως.

Διαβάστε το στο tanea.gr

Η Σύλβια Δεληκούρα κλειδαμπαρώθηκε στο μπάνιο για να μη γεννήσει το παιδί της με ωροσκόπο που δεν της άρεσε

Στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day» παραχώρησε συνέντευξη η Σύλβια Δεληκούρα η οποία εξομολογήθηκε, μεταξύ άλλων, πως κλειδαμπαρώθηκε στο μπάνιο για να μη γεννήσει το παιδί της με ωροσκόπο που δεν της άρεσε, Η Σύλβια Δεληκούρα, μιλώντας για τον σύζυγό της, Ανδρέα Λιόση, ανέφερε πως: «Ο άντρας μου κάνει μια ιδιαίτερη δουλειά, διότι δουλεύει βράδυ. […]

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

«Κλειδώθηκα στο μπάνιο για να μην γεννηθεί το παιδί μου με… λάθος ωροσκόπο»: Τι αποκάλυψε η Σύλβια Δεληκούρα

Η Σύλβια Δεληκούρα εξομολογήθηκε πως κλειδαμπαρώθηκε στο μπάνιο για να μη γεννήσει το παιδί της με ωροσκόπο που δεν της άρεσε! Η Σύλβια Δεληκούρα, μιλώντας για τον σύζυγό της, Ανδρέα Λιόση, ανέφερε πως: «Ο άντρας μου κάνει μια ιδιαίτερη δουλειά, διότι δουλεύει βράδυ. Φεύγει στις 12 και γυρνάει στις 11 το... The post «Κλειδώθηκα στο μπάνιο για να μην γεννηθεί το παιδί μου με… λάθος ωροσκόπο»: Τι αποκάλυψε η Σύλβια Δεληκούρα appeared first on ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΤΥΠΟΣ.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Σύλβια Δεληκούρα: «Καθυστέρησα τον τοκετό για να μην έχει το παιδί ωροσκόπο που δε μου άρεσε» (Video)

Στην εκπομπή Happy Day μίλησε η Σύλβια Δεληκούρα αναφερόμενη -μεταξύ άλλων- στον σύζυγό της και τον έγγαμο βίο. Επιπλέον, η ηθοποιός αποκαλύπτει πώς βιώνει τη μητρότητα, ενώ μιλώντας για την […]

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Σύλβια Δεληκούρα: Κλειδώθηκα στο μπάνιο για να μη γεννήσω το παιδί με ωροσκόπο που δε μου άρεσε

Διαβάστε το στο e-daily.gr

Σύλβια Δεληκούρα: Κλειδώθηκα στο μπάνιο για να μη γεννήσω το παιδί με ωροσκόπο που δεν μου άρεσε

Lamianow.gr Σύλβια Δεληκούρα: Κλειδώθηκα στο μπάνιο για να μη γεννήσω το παιδί με ωροσκόπο που δεν μου άρεσε Η Σύλβια Δεληκούρα έκανε μία σύντομη αναδρομή πίσω στον χρόνο και θυμήθηκε την ημέρα που έφερε στον κόσμο τον γιο της Η Σύλβια Δεληκούρα μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day» για τον σύζυγο και τον γιο της. Η ηθοποιός έκανε μία σύντομη αναδρομή πίσω στον χρόνο και θυμήθηκε την ημέρα που έφερε στον κόσμο τον […] Σύλβια Δεληκούρα: Κλειδώθηκα στο μπάνιο για να μη γεννήσω το παιδί με ωροσκόπο που δεν μου άρεσε LamiaNow News

Διαβάστε το στο lamianow.gr

Σύλβια Δεληκούρα : Κλειδώθηκα στο μπάνιο για να μη γεννήσω το παιδί με ωροσκόπο που δε μου άρεσε

Η Σύλβια Δεληκούρα μίλησε στην Όλγα Λαφαζάνη και και στην κάμερα του “Happy Day” για τον σύζυγό και τον γιο της και έκανε μια αποκάλυψη... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Σύλβια Δεληκούρα : Κλειδώθηκα στο μπάνιο για να μη γεννήσω το παιδί με ωροσκόπο που δε μου άρεσε

Διαβάστε το στο spoilers

Σύλβια Δεληκούρα: Κλειδώθηκα στο μπάνιο για να μη γεννήσω το παιδί με ωροσκόπο που δε μου άρεσε

Η Σύλβια Δεληκούρα μίλησε στο Happy Day για τον σύζυγό της και τον γιο της κι έκανε μια αποκάλυψη για τη στιγμή που της έσπασαν τα νερά. Πόσο τη βοηθά ο Δημήτρης Λιόσης στις δουλειές του σπιτιού; Η ηθοποιός ανέφερε: «Ο άντρας μου κάνει μια ιδιαίτερη δουλειά, διότι δουλεύει βράδυ. Φεύγει στις 12 και γυρνάει […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Σύλβια Δεληκούρα: Κλειδώθηκα στο μπάνιο για να μη γεννήσω το παιδί με ωροσκόπο που δε μου άρεσε (video)

"Ο άνδρας μου είναι ιχθυέμπορος, ωστόσο εμείς δεν τρώμε καθόλου ψάρια"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»