Ενόργανη Γυμναστική: Καταγγελίες σοκ για βασανιστήρια – «Με έσερνε από τα μαλλιά, μάτωναν τα αυτιά μου»

18:36 - 08/04/2021

Νέες καταγγελίες συνταράσσουν το οικοδόμημα του ελληνικού αθλητισμού με την σκυτάλη να έχει περάσει στην ενόργανη γυμναστική. Τα όσα βίωσαν αθλητές και αθλήτριες πραγματικά σοκάρουν και ξεπερνούν κάθε φαντασία. Δεν είναι υπερβολή να τα χαρακτηρίσει κάποιος και ως βασανιστήρια.  Μία από τις αθλήτριες που συνυπογράφει την επιστολή προς την Πρόεδρο της Δημοκρατίας και τον πρωθυπουργό, ... Περισσότερα To άρθρο Ενόργανη Γυμναστική: Καταγγελίες σοκ για βασανιστήρια – «Με έσερνε από τα μαλλιά, μάτωναν τα αυτιά μου» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ενόργανη Γυμναστική: Καταγγελίες σοκ – «Με έσερνε από τα μαλλιά, μάτωναν τα αυτιά μου»

Νέες καταγγελίες συνταράσσουν το οικοδόμημα του ελληνικού αθλητισμού με την σκυτάλη να έχει περάσει στην ενόργανη γυμναστική. Τα όσα βίωσαν αθλητές και αθλήτριες πραγματικά σοκάρουν και ξεπερνούν κάθε φαντασία. Δεν είναι υπερβολή να τα χαρακτηρίσει κάποιος και ως βασανιστήρια. Μία από τις αθλήτριες που συνυπογράφει την επιστολή προς την Πρόεδρο της Δημοκρατίας και τον πρωθυπουργό, […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Ενόργανη γυμναστική - Δήμητρα Καστρίτση: «Με έσερναν σε όλο το γήπεδο, μάτωναν τα αυτιά μου»

Η μαρτυρία της αθλήτριας, Δήμητρας Καστρίτση, η οποία συνυπογράφει την επιστολή των 22 αθλητών και αθλητριών της ενόργανης γυμναστικής που έστειλαν στον πρωθυπουργό και στην Πρόεδρο της Δημοκρατίας.

Διαβάστε το στο fosonline.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι