Πηνελόπη Πλάκα: «Έφτασα στα όρια της κατάθλιψης, ήμουν με τα παντζούρια κλειστά»

00:25 - 22/04/2021

Η Πηνελόπη Πλάκα βρέθηκε καλεσμένη στο The 2Night Show και μίλησε για την περίοδο που φλέρταρε με την κατάθλιψη. «Έφτασα […] The post Πηνελόπη Πλάκα: «Έφτασα στα όρια της κατάθλιψης, ήμουν με τα παντζούρια κλειστά» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πηνελόπη Πλάκα: «Έφτασα στα όρια της κατάθλιψης, ήμουν κλεισμένη σε ένα σπίτι για 7 μήνες»

Σε μια άκρως εξομολογητική συνέντευξη προχώρησε η ηθοποιός Πηνελόπη Πλάκα.

Διαβάστε το στο in.gr

Πηνελόπη Πλάκα: Έφτασα στα όρια της κατάθλιψης

Για μια δύσκολή περίοδο της ζωής της που φλέρταρε με την κατάθλιψη, μίλησε η Πηνελόπη Πλάκα, που βρέθηκε καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου στο «The 2Night Show». «Έφτασα κάποια στιγμή στα όρια της κατάθλιψης, με βοήθησε ψυχολόγος. Δεν καταλάβαινα τι έχω αλλά καταλάβαινα ότι ήμουν κλεισμένη σε ένα σπίτι για 7 μήνες. Είχα τα παντζούρια κλειστά, […]

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Πηνελόπη Πλάκα: Έφτασα στα όρια της κατάθλιψης, αλλά με βοήθησε η ψυχοθεραπεία – Ήμουν κλεισμένη στο σπίτι για 7 μήνες

«Ξεκίνησα να χάσω λίγα κιλά, αλλά τελικά έχασα περισσότερα. Για την υγεία μου το έκανα. Για να αρχίσω να τρώω πιο υγιεινά», είπε αρχικά η Πηνελόπη Πλάκα για την ανανεωμένη εμφάνισή της. «Πηγαίνω χρόνια σε ψυχολόγο. Αυτήν τη στιγμή δεν την επισκέπτομαι, αλλά θα πάω σύντομα. Είμαι καλά, η δουλειά μου πάει καλά, οι γονείς […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Πηνελόπη Πλάκα: «Έφτασα στα όρια της κατάθλιψης – Με έσωσε μια γειτόνισσα» (video)

H Πηνελόπη Πλάκα ήταν καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου στο «The 2Night Show» και αποκάλυψε ότι στην καραντίνα έχασε κιλά, ενώ περιέγραψε πώς έφτασε στα πρόθυρα της κατάθλιψης. Διαβάστε περισσότερα pasmina.gr

Διαβάστε το στο crashonline.gr

Πηνελόπη Πλάκα: Έφτασα στα όρια της κατάθλιψης

«Ήμουν με τα παντζούρια κλειστά», εξομολογήθηκε η ηθοποιός Καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου στην εκπομπή «The 2night Show» ήταν το βράδυ της Τετάρτης η Πηνελόπη Πλάκα.... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Πηνελόπη Πλάκα: Έφτασα στα όρια της κατάθλιψης

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»