Νεκτάριος Σφυράκης: «Έπεσε σαν κεραυνός όταν έμαθα για τον καρκίνο»

03:04 - 06/05/2021

Στα Μεσάνυχτα με την Ελεονώρα Μελέτη παραχώρησε συνέντευξη ο Νεκτάριος Σφυράκης και διηγήθηκε την περιπέτεια που πέρασε, όταν ανακάλυψε ότι […] The post Νεκτάριος Σφυράκης: «Έπεσε σαν κεραυνός όταν έμαθα για τον καρκίνο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νεκτάριος Σφυράκης: Έπεσε σαν κεραυνός όταν έμαθα για τον καρκίνο

«Δεν είχα συμπτώματα και δεν πιστεύω στις συμπτώσεις. Πιστεύω ακράδαντα ότι αυτός ο έλεγχος ήταν του Θεού το χέρι», λέει ο τραγουδιστής

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Νεκτάριος Σφυράκης: «Ήταν ένας κεραυνός εν αιθρία όταν έμαθα για τον καρκίνο»

Ο Νεκτάριος Σφυράκης μίλησε για τις δυσκολίες να αποκτήσουν παιδιά με τη σύζυγό του και την περιπέτεια που έζησε με τον καρκίνο

Διαβάστε το στο in.gr

Νεκτάριος Σφυράκης: «Ήταν ένας κεραυνός εν αιθρία όταν έμαθα για τον καρκίνο»

Ο Νεκτάριος Σφυράκης μίλησε για τις δυσκολίες να αποκτήσουν παιδιά με τη σύζυγό του και την περιπέτεια που έζησε με τον καρκίνο

Διαβάστε το στο tanea.gr

Νεκτάριος Σφυράκης: «Έπεσε σαν κεραυνός όταν έμαθα για τον καρκίνο» – Τι αποκάλυψε για το πρόβλημα υγείας

Στην εκπομπή της Ελεονώρας Μελέτη βρέθηκε καλεσμένος ο Νεκτάριος Σφυράκης και μεταξύ άλλων διηγήθηκε την περιπέτεια που πέρασε, όταν ανακάλυψε ότι είχε καρκίνο. Ο τραγουδιστής, που πλέον εργάζεται ως ασφαλιστικός σύμβουλος, αποκάλυψε πώς ένα στοίχημα που είχε βάλει στη δουλειά του του αποκάλυψε τον καρκίνο. «Ήταν ένας κεραυνός εν αιθρία.... The post Νεκτάριος Σφυράκης: «Έπεσε σαν κεραυνός όταν έμαθα για τον καρκίνο» – Τι αποκάλυψε για το πρόβλημα υγείας appeared first on ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΤΥΠΟΣ.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Νεκτάριος Σφυράκης: «Έτσι έμαθα ότι έχω καρκίνο» (vid)

Κατάθεση ψυχής από τον Νεκτάριο Σφυράκη, ο οποίος μίλησε για την περιπέτεια υγείας που πέρασε και τη μάχη με τον καρκίνο. Το άρθρο Νεκτάριος Σφυράκης: «Έτσι έμαθα ότι έχω καρκίνο» (vid) εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr

Νεκτάριος Σφυράκης: «Έπεσε σαν κεραυνός όταν έμαθα για τον καρκίνο» (video)

"Μετά με την πιο σύγχρονη ρομποτική μου έκαναν μερική νεφρεκτομή και μέσα σε πέντε ημέρες ήμουν όρθιος να πάρω αγκαλιά τα παιδιά μου" δήλωσε ο τραγουδιστής

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»