Μαρία Αλιφέρη: «Με εξαφάνισαν τηλεοπτικά γιατί θεωρήθηκα σύμβολο του κατεστημένου»

13:50 - 09/05/2021

Στον καναπέ του Dot κάθισε η Μαρία Αλιφέρη, η οποία παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στους Νάνσυ Ζαμπέτογλου […] The post Μαρία Αλιφέρη: «Με εξαφάνισαν τηλεοπτικά γιατί θεωρήθηκα σύμβολο του κατεστημένου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Αλιφέρη: Με εξαφάνισαν τηλεοπτικά γιατί θεωρήθηκα κατεστημένο

Η γνωστή ηθοποιός μιλάει για την καριέρα της και το «Σας αγαπώ» που τη σημάδεψε.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Μαρία Αλιφέρη: Με εξαφάνισαν τηλεοπτικά γιατί θεωρήθηκα σύμβολο του κατεστημένου

Στον καναπέ του Dot κάθισε η Μαρία Αλιφέρη, η οποία παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στους Νάνσυ Ζαμπέτογλου και Θανάση Αναγνωστόπουλο. «Με εξαφάνισαν τηλεοπτικά γιατί θεωρήθηκα σύμβολο του κατεστημένου. Το τηλεοπτικό μου “κόψιμο” ήταν σαν να με έβαλαν στη λαιμητόμο. Δεν φανταζόμουν ότι ένα αυθόρμητο «σας αγαπώ» θα γινόταν viral. Αυτό το θεωρώ […]

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μαρία Αλιφέρη: «Σαν να με έβαλαν στη λαιμητόμο, με εξαφάνισαν τηλεοπτικά γιατί θεωρήθηκα σύμβολο του κατεστημένου» (vid)

«Με εξαφάνισαν τηλεοπτικά γιατί θεωρήθηκα σύμβολο του κατεστημένου. Το τηλεοπτικό μου “κόψιμο” ήταν σαν να με έβαλαν στη λαιμητόμο. Δεν φανταζόμουν ότι ένα αυθόρμητο «σας αγαπώ» θα γινόταν viral. Αυτό το θεωρώ το μεγαλύτερό μου παράσημο. Υπήρξα πολύ κλειστό παιδί, γεμάτο ερωτηματικά. Ο άνθρωπος πρέπει να παλεύει και για την εξωτερική και για την εσωτερική […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μαρία Αλιφέρη: «Με εξαφάνισαν τηλεοπτικά γιατί θεωρήθηκα σύμβολο του κατεστημένου» (Video)

Για τη λαμπρή σταδιοδρομία της στην υποκριτική και την τηλεόραση, την πασίγνωστη τηλεοπτική φράση «σας αγαπώ» που έγινε σήμα κατατεθέν της αλλά και το απότομο κόψιμό της από την τηλεόραση για πολιτικές σκοπιμότητας μίλησε στο Dot η Μαρία Αλιφέρη.

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Μαρία Αλιφέρη: Με εξαφάνισαν τηλεοπτικά γιατί θεωρήθηκα κατεστημένο  

H Μαρία Αλιφέρη βρέθηκε στον καναπέ του dot και μίλησε για την πορεία της ως ηθοποιός και ως παρουσιάστρια.Στον καναπέ του dot έκατσε η Μαρία Αλιφέρη και μίλησε για την πορεία της ως ηθοποιός και ως παρουσιάστρια, και φυσικά για το «Σας αγαπώ» που είχε γίνει «viral» στην εποχή του. «Με εξαφάνισαν τηλεοπτικά γιατί θεωρήθηκα σύμβολο του κατεστημένου. Το τηλεοπτικό μου “κόψιμο” ήταν σαν να με έβαλαν στη λαιμητόμο. Δεν φανταζόμουν ότι ένα αυθόρμητο «σας αγαπώ» θα γινόταν viral. Αυτό το θεωρώ το μεγαλύτερό μου παράσημο. Υπήρξα πολύ κλειστό παιδί, γεμάτο ερωτηματικά. Ο άνθρωπος πρέπει να παλεύει και για την εξωτερική και για την εσωτερική του διαδρομή. Η αναζήτησή μου στη ζωή είναι το φως. Όταν κοιτάζ

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Αλιφέρη: «Με εξαφάνισαν τηλεοπτικά... Ήταν σαν να με έβαλαν στη λαιμητόμο»

Εξέφρασε το παράπονό της

Διαβάστε το στο ekriti.gr

Μαρία Αλιφέρη: «Με εξαφάνισαν τηλεοπτικά γιατί θεωρήθηκα σύμβολο του κατεστημένου» (video)

Η ηθοποιός και παρουσιάστρια μίλησε για την καριέρα της, αλλά και για την μακρόχρονη απουσία της από την τηλεόραση στο παρελθόν

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Μαρία Αλιφέρη: «Με εξαφάνισαν τηλεοπτικά γιατί θεωρήθηκα σύμβολο του κατεστημένου»

Στον καναπέ του Dot κάθισε η Μαρία Αλιφέρη, η οποία παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στους Νάνσυ Ζαμπέτογλου... The post Μαρία Αλιφέρη: «Με εξαφάνισαν τηλεοπτικά γιατί θεωρήθηκα σύμβολο του κατεστημένου» appeared first on GRTimes.gr.

Διαβάστε το στο grtimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Χρήστος Λούλης: «Eίχα αφοσιωθεί τόσο πολύ στο θέατρο και στη σχολή που δεν μιλούσα ούτε με τους γονείς μου»

Όθωνας Μεταξάς: «Δεν με φαντάζομαι στη θάλασσα των γαρυφάλλων, να με ραίνουν και να πνίγομαι από τα δισκάκια»

Στέφανος Κορκολής: «Αφού έκανα την πρώτη επέμβαση και τις πρώτες χημειοθεραπείες, πέταξα οτιδήποτε τοξικό»

Ο Θοδωρής Κατσαφάδος σε δριμύ κατηγορώ για τον Μάρτυρα Κατηγορίας: «Παίζω ενώ ξέρω ότι δεν με θέλουν, το ζω πρώτη φορά»

Μάνος Ιωάννου: «Πού είναι το metoo αυτή τη στιγμή; Ήταν μοδάτο πολύ τότε, σταυρώσαμε Λιγνάδη – Φιλιππίδη και καθάρισε το θέατρο;»

Χώρισε η Ελισάβετ Σπανού: «Η εγκυμοσύνη συνέπεσε με την απόφαση να μην είμαστε μαζί»