Στέλιος Κρητικός: «Απέρριψα δουλειά για σεξουαλικούς λόγους, ήθελαν… αντάλλαγμα»

11:12 - 10/05/2021

Στην εκπομπή “Happy Day” και την Όλγα Λαφαζάνη παραχώρησε συνέντευξη ο Στέλιος Κρητικός, ο οποίος μίλησε για τα παιδιά του, […] The post Στέλιος Κρητικός: «Απέρριψα δουλειά για σεξουαλικούς λόγους, ήθελαν… αντάλλαγμα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Στέλιος Κρητικός: Απέρριψα δουλεία γιατί ήθελαν... αντάλλαγμα

Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε για την δική του εμπειρία με αφορμή τις καταγγελίες στον χώρο του θεάτρου

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ο Στέλιος Κρητικός ξαφνιάζει: «Απέρριψα δουλειά για σεξουαλικούς λόγους, ήθελαν… αντάλλαγμα»

«Δεν το βλέπω το Survivor, είναι πολύ σκληρό ριάλιτι και δεν μου αρέσει», λέει ο Στέλιος Κρητικός. Ο Στέλιος Κρητικός παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή “Happy Day” και την Όλγα Λαφαζάνη, όπου μίλησε για τα παιδιά του, για τη δουλειά που απέρριψε για… σεξουαλικούς λόγους, αλλά και για το Survivor. «Ξεκίνησα τα βίντεο με τα παιδιά ... Περισσότερα To άρθρο Ο Στέλιος Κρητικός ξαφνιάζει: «Απέρριψα δουλειά για σεξουαλικούς λόγους, ήθελαν… αντάλλαγμα» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Στέλιος Κρητικός: «Απέρριψα δουλειά γιατί ήθελαν… αντάλλαγμα»

«Απέρριψα δουλειά για σεξουαλικούς λόγους αποκαλύπτει ο Στέλιος Κρητικός

Διαβάστε το στο in.gr

Στέλιος Κρητικός: Απέρριψα δουλειά για σεξουαλικούς λόγους

Για τη σχέση του με τα παιδιά του μετά το διαζύγιο, για το Survivor αλλά και  για τη δουλειά που απέρριψε για… σεξουαλικούς λόγους μίλησε ο Στέλιος Κρητικός σε συνέντευξη που έδωσε στην εκπομπή «Happy Day». «Ξεκίνησα τα βίντεο με τα παιδιά μου για να περάσει η ώρα, αλλά μας αγκάλιασε ο κόσμος και οι […]

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Στέλιος Κρητικός: «Απέρριψα δουλειά για σεξουαλικούς λόγους – Ήθελαν να τους δώσω… αντάλλαγμα»

«Δεν το βλέπω το Survivor, είναι πολύ σκληρό ριάλιτι και δεν μου αρέσει», λέει ο Στέλιος Κρητικός. Στην κάμερα του Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη, παραχώρησε συνέντευξη ο Στέλιος Κρητικός. Μεταξύ άλλων, μίλησε για τα παιδιά του, για τη δουλειά που απέρριψε για… σεξουαλικούς λόγους, αλλά και για το Survivor. «Ξεκίνησα τα βίντεο με τα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Συγκλονίζει ο Στ. Κρητικός: «Απέρριψα δουλειά για σεξουαλικούς λόγους, ήθελαν…»

Ο Στέλιος Κρητικός παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή “Happy Day” και την Όλγα Λαφαζάνη, όπου μίλησε για τα παιδιά του, για τη δουλειά που απέρριψε για… σεξουαλικούς λόγους, αλλά και για το Survivor. «Ξεκίνησα τα βίντεο με τα παιδιά μου για να περάσει η ώρα, αλλά μας αγκάλιασε ο κόσμος και οι εταιρείες. Τώρα κάνουμε διαφημιστικά. […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Στέλιος Κρητικός: Απέρριψα δουλειά για σεξουαλικούς λόγους

Συνέντευξη στην εκπομπή «Happy Day» παραχώρησε ο Στέλιος Κρητικός, ο οποίος μίλησε για τα παιδιά του, για τη δουλειά που απέρριψε για… σεξουαλικούς λόγους, αλλά και... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Στέλιος Κρητικός: Απέρριψα δουλειά για σεξουαλικούς λόγους

Διαβάστε το στο spoilers

Στέλιος Κρητικός: «Απέρριψα δουλειά για σεξουαλικούς λόγους, ήθελαν… αντάλλαγμα» (vid)

Δείτε όλα όσα είπε ο Στέλιος Κρητικός σε τηλεοπτική του συνέντευξη.

Διαβάστε το στο to10.gr

Στέλιος Κρητικός: "Απέρριψα δουλειά για σεξουαλικούς λόγους" (video)

"Ήθελαν… αντάλλαγμα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Γιάννης Βούρος: «Όταν γεννιέται ένα διαφορετικό παιδί, πρέπει να διαφοροποιήσεις και τον τρόπο που πρέπει να μεγαλώσει»

Γιάννης Καπετάνιος: «Η συνεργασία μου με τον Μάρκο Σεφερλή τελείωσε, έκλεισε ο κύκλος»

Σπίτι με το Mega με τον Αντώνη Ρέμο

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: «Τα γενέθλιά μου φέτος έχουν ειδικό φως… Πολλά άλλαξαν από εκείνο το βράδυ»

MasterChef – Έβγαλε την ποδιά και έφυγε σε μονομαχία θρίλερ: «Με έχει πιάσει ταχυπαλμία»

Σπαράζει η Ελένη Βιτάλη στο «αντίο» για τον αδελφό της: «Πέρναγες τα πάθη του Χριστού, ματάκια μου λατρεμένα»