Η Ιωάννα Τούνη απαντά για τις φήμες που την θέλουν ζευγάρι με τον Δημήτρη Αλεξάνδρου

12:24 - 22/06/2021

Την Ιωάννα Τούνη συνάντησε στο Κολωνάκι η κάμερα του Πρωινό κι η δημοσιογράφος Μαίρη Αρώνη και μίλησε για τα νέα […] The post Η Ιωάννα Τούνη απαντά για τις φήμες που την θέλουν ζευγάρι με τον Δημήτρη Αλεξάνδρου appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιωάννα Τούνη: Οι φήμες που την θέλουν ζευγάρι με τον Δημήτρη Αλεξάνδρου και η ατάκα για την επόμενη συνέντευξή της

Η Ιωάννα Τούνη μίλησε για τα νέα δεδομένα στη ζωή της αλλά και για τον αν είναι ζευγάρι με τον Δημήτρη Αλεξάνδρου. «Πού με βρήκατε; Δεν το ήξερα ότι στην Αθήνα έχει παντού κάμερες, στην Θεσσαλονίκη τον πίνουμε τον καφέ μας. Είμαι σούπερ. Νέο σπίτι μετά από πολλές μετακομίσεις, είναι εννιά σίγουρα. Έχω κουραστεί κι […]

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ιωάννα Τούνη: Απαντά στις φήμες που τη θέλουν ζευγάρι με τον Δημήτρη Αλεξάνδρου

Στο κέντρο της Αθήνας εντόπισε η κάμερα της εκπομπής “Το Πρωινό” την Ιωάννα Τούνη. Η γνωστή To άρθρο Ιωάννα Τούνη: Απαντά στις φήμες που τη θέλουν ζευγάρι με τον Δημήτρη Αλεξάνδρου δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Τούνη: Είναι ζευγάρι με τον Δημήτρη Αλεξάνδρου;

Το μοντέλο απαντά στις φήμες

Διαβάστε το στο ekriti.gr

Ιωάννα Τούνη - Απαντά για τις φήμες που την θέλουν ζευγάρι με τον Δημήτρη Αλεξάνδρου (video)

"Στο καινούριο σπίτι είμαι εγώ κι η πάρτη μου για την ώρα και βλέπουμε"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»