Ματίνα Νικολάου: «Είχα μεγάλη στεναχώρια, με θεωρούσα κατεστραμμένη»

10:02 - 25/06/2021

Στην εκπομπή «Μαμά-δες» και τη Ζωή Κρονάκη έδωσε συνέντευξη η Ματίνα Νικολάου, η οποία μίλησε και για το χωρισμό από […] The post Ματίνα Νικολάου: «Είχα μεγάλη στεναχώρια, με θεωρούσα κατεστραμμένη» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ματίνα Νικολάου: Μετά το διαζύγιό μου θεωρούσα ότι είμαι μια κατεστραμμένη

Συγκλονίζει η εξομολόγησή της για το διαζύγιό της

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Η Ματίνα Νικολάου για το χωρισμό της – «Με θεωρούσα κατεστραμμένη»

«Τα είχα βάλει με τον εαυτό μου, είχα πάρα πολύ στεναχώρια», λέει η Ματίνα Νικολάου. Η Ματίνα Νικολάου παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «Μαμά – δες» και τη Ζωή Κρονάκη, όπου μίλησε και για το διαζύγιο από τον πρώην σύζυγό της. «Είμαι πολύ περήφανη και για τον μπαμπά του Παναγιώτη διότι στην αρχή τα πράγματα ήταν ... Περισσότερα To άρθρο Η Ματίνα Νικολάου για το χωρισμό της – «Με θεωρούσα κατεστραμμένη» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ματίνα Νικολάου: Με θεωρούσα κατεστραμμένη μετά το διαζύγιό μου

Για το χωρισμό από τον πρώην σύζυγό της και τον τρόπο με τον οποίο το διαχειρίστηκε μίλησε η Ματίνα Νικολάου στην εκπομπή «Μαμά-δες». «Είμαι πολύ περήφανη και για τον μπαμπά του Παναγιώτη διότι στην αρχή τα πράγματα ήταν αρκετά δύσκολα. Και όλο αυτό συνέβαινε επειδή υπάρχει ένας εγωισμός των ανθρώπων. Ένας εγωισμός που εγώ δεν […]

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»