Μαρίνα Σάττι: Το νέο τραγούδι «Πάλι» κάνει θραύση - Είναι δεύτερο στις τάσεις του YouTube

09:10 - 26/06/2021

Το τραγούδι «Πάλι» της Μαρίνας Σάττι ξεπέρασε το ένα εκατομμύριο προβολές μέσα σε λίγες μόνο ημέρες.Το νέο της τραγούδι κυκλοφόρησε η Μαρίνα Σάττι με τίτλο «Πάλι». Το τραγούδι κατάφερε πολύ σύντομα να γίνει ξανά Viral, όπως ακριβώς έγινε και με το τραγούδι «Μάντισσα» που κυκλοφόρησε πριν από μερικά χρόνια. Όπως γράφει η ίδια για τη νέα της κυκλοφορία «ήρθε η ώρα να σας μιλήσω γι’ αυτό κι εσείς να ξέρετε σε τι αναφέρομαι. Μιλάω τόσο καιρό γι’ αυτό με τον εαυτό μου, με τους φίλους μου, τους συνεργάτες μου, την οικογένειά μου και τώρα μιλάω και με εσάς». Περιγράφοντας το «Πάλι» λέει πως «Δεν είναι όμως μόνο το «ΠΑΛΙ» και δεν είναι απλώς οι λέξεις και η μουσική. Είναι ένας ολόκληρος κόσμος τον οποίο

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά