Σ.Κατσούλης: «Με την Μ.Ρουμελιώτη δεν είμαστε μαζί - Ήρθαμε πάρα πολύ κοντά στο παιχνίδι αλλά μέχρι εκεί»

12:30 - 08/07/2021

Ο Σάκης Κατσούλης, κατά τη διάρκεια συνέντευξής του στην εκπομπή «Καλοκαίρι #not» αναφερόμενος στη νίκη του είπε πως «το Survivor είναι μια μαγική εμπειρία, δεν το έχω συνειδητοποιήσει ότι είμαι ο νικητής. Και αύριο θα έφευγα για να ξαναπάω». Για την Μαριαλένα Ρουμελιώτη, ο Σάκης Κατσούλης είναι ξεκάθαρος: «Η Μαριαλένα ήταν από πριν και θα παραμείνει, ο Ντάφι είναι αδελφός μου, η Ελευθερία Ελευθερίου, θέλω να μιλήσω και με τον Αλέξη Παππά Από εσάς άκουσα πρώτη φορά ότι θα γίνει πρόταση γάμου στον τελικό. Δεν είμαστε μαζί, ήρθαμε πάρα πολύ κοντά στο παιχνίδι, φαινόταν άλλωστε, αλλά μέχρι εκεί». «Άκουσα έκπληκτος αυτά που είπε ο Τριαντάφυλλος στον τελικό. Κι εγώ είμαι με ένα ερωτηματικό», είπε ο Σ

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις