Σμύρνη μου αγαπημένη: Εκτός καστ η Βανέσα Ρεντγκρέιβ – Ηθοποιός από το The Crown η αντικαταστάτρια

09:20 - 12/07/2021

To άρθρο Σμύρνη μου αγαπημένη: Εκτός καστ η Βανέσα Ρεντγκρέιβ – Ηθοποιός από το The Crown η αντικαταστάτρια δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σμύρνη μου αγαπημένη: Διεθνής ηθοποιός εκτός καστ - Αντικαταστατρια ηθοποιός από το «The Crown»

Ανακοινώθηκε ότι εκτός του καστ είναι η Βανέσα Ρεντγκρέιβ – Η αντικαταστάτρια είναι ηθοποιός από το «The Crown».

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Σμύρνη μου αγαπημένη: Αποχώρηση βόμβα από τη Βανέσα Ρεντγκρέιβ – Η αντικαταστάτρια από το "The Crown"

Η διάσημη ηθοποιός Βανέσα Ρεντγκρέιβ ακύρωσε την συμμετοχή της στην ταινία Σμύρνη μου Αγαπημένη για προσωπικούς λόγους. Η ανακοίνωση της Μιμής Ντενίση.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Σμύρνη μου αγαπημένη: Αποχώρηση βόμβα από τη Βανέσα Ρεντγκρέιβ – Η αντικαταστάτρια από το The Crown

Δημοσιεύθηκε: 12 Ιουλίου 2021 20:30 Η διάσημη και βραβευμένη ηθοποιός Βανέσα Ρεντγκρέιβ αποχώρησε από το καστ της ταινίας «Σμύρνη μου αγαπημένη». Που ετοιμάζει η Μιμή... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Σμύρνη μου αγαπημένη: Αποχώρηση βόμβα από τη Βανέσα Ρεντγκρέιβ – Η αντικαταστάτρια από το The Crown

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»