Κωνσταντίνος Μπογδάνος: Χαμός στον αέρα του Mega – «Γράφω καταγγελία για το ΕΣΡ»

11:18 - 18/07/2021

Από την όμορφη Νάξο βγήκε και σήμερα η εκπομπή “Mega σαββατοκύριακο” με τους Ντίνο Σιωμόπουλο και Στέλλα Γκαντώνα. Ο Ναξιώτης […] The post Κωνσταντίνος Μπογδάνος: Χαμός στον αέρα του Mega – «Γράφω καταγγελία για το ΕΣΡ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κωνσταντίνος Μπογδάνος: Γιατί «καταγέλλει» το MEGΑ Σαββατοκύριακο;

«Γράφω μια καταγγελία στο ΕΣΡ διότι προβάλλεται εικόνες αυστηρώς ακατάλληλες για ευρισκόμενους στην Αθήνα» είπε στους παρουσιαστές ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος.

Διαβάστε το στο in.gr

Ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος βγήκε με χαβανέζικο πουκάμισο στο Mega και ετοίμασε… καταγγελία για το ΕΣΡ! (vid)

Ντίνος Σιωμόπουλος και Στέλλα Γκαντώνα καλημέρισαν τον βουλευτή της ΝΔ Κωνσταντίνο Μπογδάνο, που κατάγεται από τη Νάξο, και εκείνος… πήρε φόρα! Όπως είπε, κάνοντας χιούμορ και φορώντας χαβανέζικο πουκάμισο ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος: «Καλημέρα σας! Εγώ εδώ πέρα γράφω μια καταγγελία… Κατά πρώτον, το να μπαίνετε με το κομμάτι “Πάντα θα ‘μαστε εκεί” και εμείς να […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Κωνσταντίνος Μπογδάνος: Χαμός στον αέρα του Mega – «Γράφω καταγγελία για το ΕΣΡ»

Από την όμορφη Νάξο βγήκε και σήμερα η εκπομπή “Mega σαββατοκύριακο” με τους Ντίνο Σιωμόπουλο και Στέλλα Γκαντώνα. Ο Ναξιώτης Κωνσταντίνος Μπογδάνος, που βγήκε με ζωντανή σύνδεση από την Αθήνα, ήταν… έξαλλος και ετοίμασε καταγγελία για το ΕΣΡ! «Καλημέρα σας! Εγώ εδώ πέρα γράφω μια καταγγελία… Κατά πρώτον, το να μπαίνετε με το κομμάτι “Πάντα […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Επικός ο Μπογδάνος στο Mega Σαββατοκύριακο: Γράφω καταγγελία για το ΕΣΡ

«Καλημέρα σας! Εγώ εδώ πέρα γράφω μία καταγγελία. Κατά πρώτον, το να μπαίνετε με το κομμάτι “Πάντα θα ‘μαστε εκεί” και εμείς να είμαστε εδώ... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Επικός ο Μπογδάνος στο Mega Σαββατοκύριακο: Γράφω καταγγελία για το ΕΣΡ

Διαβάστε το στο spoilers

Κωνσταντίνος Μπογδάνος: "Γράφω καταγγελία για το ΕΣΡ"

Χαμός στον αέρα του Mega

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Ηλίας Αλεξίου: «To 1994 έπαιξα το πρώτο μου παιχνίδι, ήταν το Mega Banca»

Γιώργος Λιάγκας: «Αυτά που έκανε ο Μάρκος Σεφερλής πριν 20 χρόνια ήταν τέρατα, τώρα έχει λειάνει τον λόγο του»

Συγκλονίζει η Μαριαγάπη Ξυπόλια: «Αφαίρεσα ένα ολόκληρο κομμάτι από την πλάτη μου»

Δημήτρης Λάλος – Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Είναι ζευγάρι και στη ζωή;

Μαριάνθη Κάσδαγλη: «Μετά το Survivor έπεσα θύμα χάκερ και έχασα όλα μου τα χρήματα»

Σαν ψέμα: Πόσα ψέματα μπορεί να πει ένας πατέρας για να διαφυλάξει την ευτυχία του παιδιού του;